Hasta Görüşleri

SEVİL İNCİ AKYÜZ ( 06/07/2022)

Suat Hıcaya bir Dr . arkadaşımızın tavsiyesi ile ulaştık bel ve omurga ile ilgili şikayetlerim var
Gerekli tetkik ve incelemeleri yaptırdıktan sonra durumumu net bir şekilde anlattı teşhisi çok doğru önerileri çok doğru idi şikayetlerimin takip ve tedavisi için Suat Hocanın takibi ve gözetiminde tedavime devam edeceğim kendisine çok teşekkür ediyorum
Saygılarımla
Sevil İnci Akyüz

UF...C ( 04/07/2022 )

Haziran ayı içerinde annemin yaşlılığindan dolayı riskli olan bel fıtığı ameliyatını (muayene tetkik teşhis ve ameliyat ) 3 gün gibi kısa bir sürede başarıyla gerceklestiren değerli hocamız Suat Canbey ‘e minnattar kaldım.Ameliyat sonrası annemden duyduğum ilk söz ; yeniden doğmuş gibi oldum.siz ve sizin gibi değerlerimiz , iyiki varsınız.

M...D ( 27/06/2022 )

Bel fıtığı tanısı ile gittim kendim ameliyat kararı vermiştim ama Suat beyin uzmanlığına güvendiğim için onun fikrini almak istedim ve ameliyat tan vazgeçtim kendisine çok teşekkür ederim alanında gerçekten uzman bilgili bir doktor …Kişilik olarakta güler yüzlü kendinden emin hasta ya değer önem veren bir cerrah bana göre başarıları daim olsun…

S...E ( 25/06/2022 )

Merhabalar.Şiddetli kalça ve baldır ağrısı sonucu devlet hastanesine başvurdum. Yapılan tetkikler sonucu bel fıtığı ameliyat olmam gerektiği bildirildi.Fakat bu ameliyatin riskli olduğu yilda 5-6 hastada problemle karşılaştıkları soylendi.Cevremde herkes ameliyat olma sakat kalırsın dedi.Korkmustum bir çok masajcı bel ceken yerler önerdiler. Ama ben tıbbı tercih ederek araştırmaya basladim.Bir yakınım sayesinde Suat Canbay hocamla tanıştım.Bu durumları Suat beyle paylaştım.Onun güven verici tavrı ve detayli açıklamaları sayesinde ameliyat olmaya karar verdim.Ameliyat çekincesi vardır herkesde fakat hocanın ve ekibinin göstermiş olduğu ilgi ve motivasyon sayesinde kahkaha atarak uyumuşum. Uyandigimda da gülerek uyanmışım yakınlarım söyledi.Suat hocanın sihirli elleri sayesinde çok şükür bir aydır yatamadigim yatağıma ve uykuma kavuştum.Kendisine ve ekibine müteşekkirim. Allah razı olsun başımızdan eksik etmesin hepsini.

HACER ERDOĞAN ( 21/06/2022 )

Suat Hocamız ve ekibi bir mucizeye daha imza attılar. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Annem düşme sonucu belinde kırık oluştu. İki ay boyunca yürüyemedi. Diğer hastalıklarından dolayı ameliyat yapılamadı. Tam umutsuzluğa kapılmışken hayat Suat hocamızı karşımıza çıkardı. Annem ameliyattan tam iki saat sonra yürümeye başladı. Gözlerimle görmesem inanmazdım. Allah yüz bin kere razı olsun. Kendisine ve ekibince tekrar teşekkür ederim.

A... ( 31/05/2022 )

Bel fıtığı tanısı ile Prof.Dr Suat Canbay Hocaya ağrılarımın aralıklı olsada geçmemesi sebebiyle başvurdum.Kendileri ilk aşamada ameliyatı uygun görmemiş olup tüm risklerle alakalı beni detaylı bilgilendirip bana 3 aylık bir yol haritası çizdiler.Bel Ağrısı çeken tüm hastaların mutlaka Prof..Dr Suat Canbay ile görüşmesini şiddetle tavsiye ederim.
Kendilerine de saygılarımı sunarım…

D... ( 23/05/2022)

Çaresiz olduğumuz bir dönemde Suat hocamızla yollarımız kesişti. Annem daha önce başka bir doktora bel fıtığından ameliyat olmuştu. Ameliyat sonrası daha da kötü hale geldi. Yürüyemiyor, ayakta dahi duramıyordu. Yaklaşık dört ay gitmediğimiz doktor kalmadı. İyi ki Suat Hocamızla karşılaştık. Şifayı onun çok değerli ellerinden bulduk. Annem ameliyat olalı 1 ay oldu. Yürüyebiliyor, ağrıları yok, kendi işlerini halledebiliyor artık. Hocamızın ömrü uzun, yolu açık olsun. Anneme yeniden doğmuş gibi bir hayat sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

İ... ( 16/05/2022)

Eşimin omurilik tümörü bulgusu için yapılan ameliyattan bir gün sonra ayağa kalkması ve bir ay sonunda normal sağlığına kavuşması bizleri son derece memnun etmiştir. Suat hocamızın sıcak ilgisi, iletişimi ve engin tecrübesinin rolü büyüktür. Kendisine ve yardımcı personeline gönülden teşekkür ederim. Benzer hastaların şifa bulması için hocamızı tercih etmesini tavsiye ederim.

SÜLEYMAN DEMİR ( 19/04/2022 )

Omirilik tümörü ameliyatimi yapan Doktorum Suat Canbay’a gençligimi bana geri verdigi icin ona binlercekez tesekkur ediyorum.Amelyatimin ilk haftasindayim ne agrim oldu nede herhangi bir skintim Giden hislerim geldi gucsuzluklerim geldi herseyden once sifir risksiz titizce 8 saat ugrasi sonrasi hersey cok guzel.Masada kalirsin yuzde 50 sansin var deseniz hocam yuzde 1 sansim ile hayata cevririrsiniz okadar prof bir doktorsunuz Önce ALLAH cc Sonra siz hocam…Allah sizden binlerce kez razi olsun…Hasta:Süleyman Demir

ÖMER SAYLAM ( 27/03/2022 )

Suat hocam tartışmasız alanında en iyilerden biri omurgamdaki tümör için kendisine başvurdum bütün detayları anlattı yaklaşık 10 saatlik bir operasyon sonrası başarılı bir şekilde ameliyatımı gerçekleştirdi onun sayesinde ayağımdaki güçsüzlük geçti artık yürüyorum kendisine başarılarla dolu sağlıklı bir ömür diliyorum

EMİNE KARAAYTU'NUN KIZI ( 25/03/2022 )

Annem 1 kere fıtık 3 kere de stabilizasyon oldu vida takıldı ama bu kadar ameliyat olmasına rağmen ağrıları geçmedi yürüyüşünde bozulmalar oldu dayanamayacak duruma geldi kaç tane doktora muayene ettirmeme rağmen kimse sıkıntının ne olduğunu bulamadı Suat hocam sayesinde 4 ncü stabilizasyonunu yaptı vidaları değiştirip gereksiz olan vidaları çıkarttı ve ağrıya sebep olan sinir e bası yapan fragmanı çıkarması sonucunda annem ilk defa ameliyattan ağrısız çıktı eski ağrılarından kurtuldu ameliyatının üstünden 1 ay geçmesine rağmen yürüyüşü düzeldi ve eski ağrılarından kurtuldu iyiki karşılaştık sayenizde annem rahat bir nefes aldı sıkıntısı olan herkesin düşünmeden gitmesi gereken bi doktordur ilgisi ve alakası için sonsuz teşekkür ederim.

NERİMAN ÖZDEMİR'İN YAKINI (16/02/2021)

Annemin omurgasında kayma, skolyoz, kanal daralması, fıtık mevcuttu, yürürken beli bükülüyordu, bacağı uyuşuyordu ve ameliyat şarttı, yani çok kötü durumdaydı. Suat hoca diğerlerinin aksine öncelikle içimizi ferahlattı, her detayı anlattı ve tıbbın tüm hizmetlerinden faydalandıracağını söyledi. 9 saatlik bir ameliyat gerçekleştirdi ve 20 adet platin yerleştirdi. Söz verdiği gibi tüm hizmetlerden faydalandık ve sorunsuz bir şekilde ameliyat süreci tamamlandı. Ameliyat öncesi ve sonrasında her istediğimizde ulaşabildik ve tüm soru ve sorunlarımızla ilgilendi. Ameliyattan sonra annemin bacağındaki ağrı ve uyuşma tamamen geçti, ameliyattan 1 hafta sonra 4 saatlik yolculuk yaptı ve ameliyatlı haliyle önceki halinden çok daha konforlu bir yolculuk geçirdi. Bugün ameliyat olalı yaklaşık 2 ay oldu ve gayet dik bir şekilde yürüyor.
Annemin ismi Neriman ve benim düğünümde torunuyla ‘Neriman Sallan Gel’ şarkısı eşliğinde oynayacağını Suat hocama söylediğinde hocam bunun olacağına dair söz vermişti, düğünüme 2 ay kaldı ve bu hızla hocamın o sözü de gerçekleşecek gibi görünüyor:)
Hocamıza sevgiler gönderiyoruz.

GÜZİDE USLU (07/02/2022)

Doktora L4 ve L5 te oluşan ve yaklaşık 1 yıldır devam eden sol.kalca, sol.bacak dizden altı ve sol ayak topuktan altının uyuşukluk şikayeti ile gittim. Dr
Bana hemen ameliyat önerdi ve zorlu bir karar verme sürecinin ardından Bayındır hastanesinde mikro cerrahi yöntemi ile operasyonum yapıldı. Aynı gün ayağa kalkıp yürüdüm. 2 aydır raporluyum ve evdeyim. Hocamın önerilerine harfiyen uydum. Şu anda çok iyi durumdayım. Ağrısız bir hayat varmış. Teşekkür ederim Suat hocam ve ekibi harikasınız. Herkese sevgilerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum.

ADELET TAHTASIZ'IN KIZI (10/12/2021)

Annemin Omurilik kanal daralması şikayeti nedeni ile görüşme fırsatı bulduğumuz dr Suat bey gerek ameliyat öncesi gerek hastane gerekse ameliyat sonrasında kendisi ve ekibi ile hastalığa yönelik hertürlü iş ve işlemde içimizin rahat olmasını sağlayarak gönül rahatlığıyla bir ameliyat süreci geçirmemizi sağlamış
Annemin ağrı ve duruş bozukluklarının düzelmesimde vesile olmuştur.Allah ondan razı olsun.

NUR TEKİN (17/11/2021)

Suat Bey’ in ismini ilk olarak bir yakınımızın başarılı tedavisi sonucu önerisi ile duyduk. Annemin omurgasındaki kayma, daralma ve skalyoz tanılarından dolayı yaşam kalitesi oldukça düşmüştü ve ağrıları fazlalaşmıştı. Daha önce ameliyat olması gerektiği söylenmişti fakat cesaret edememiştik. Şikayetleri artınca Suat Bey’ den randevu aldık. Suat Bey işini profesyonelce yapan özverili bir doktor. Muayene sonrası tedavi yöntemini ve bu süreçteki durumları en ince ayrıntısına kadar açıklayarak kafamızdaki soru işaretlerini giderdi ve oluşan güven duygumuz neticesinde annem ameliyat oldu. Ameliyatı da çok şükür oldukça başarılı geçti. Suat Bey’ e alanındaki başarıları ve deneyimlerinden dolayı saygı duyuyor, kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

MELTEM DURULMUŞ ERTEK (16/11/2021)

Spinal darlik nedeniyle yürüyemez hale gelen sevgili annemizi yaptığı başarılı ameliyatla tekrar ayağa kaldıran ve yürümesini sağlayan sayın Profesör Doktor SUAT CANBAY Hocamıza
Sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

BAYRAM ALKAN (03/11/2021)

3 ay evvel Hocama gidis sebebim beldeki düzlesme coklu fıtık ve Çoklu foraminal steneosis . Yaşadigim yerde ameliyatin cok riskli ve yapamiyaclaklarini söylediler.
Hocama geldigimde sol tarafim nerdeyse kısmi felc olmustu sol bacagimi kaldiramaz haldeydim ve baston yardimiyla ayaktaydim agrilarim icin yuksek derecede morfin turu haplar kullaniyodum. Ellerine emegine saglik dogru bir teshis ve cok iyi bir ameliyayla beni yaşanabilir bi duzeye getirdi.
Gün gectikcede iyiye gidiyorum. Ilk evvel Allahima şükür ediyorum .Kendisine ve ekibine cok tesekkur ediyorum.
Kesinlikle Prof Dr Suat Canbay ve ekibibini Tavsiye ederim . Ekibinde guler yuzlu ve devamli ilgilendiler.

ÜLCAN TÜRKKAN (24/10/2021)

Suat Hocaya 4 ve 5. omurlarım arasındaki fıtıklaşma sebebi ile geldim. Teşhisimi daha önceden almıştım, kendisine tavsiye üzerine ameliyat için başvurdum. Fiziksel muayene ve tetkik sonuçlarımı Suat Hocadan önce 2 fizik tedavi doktoru, 3 cerrah gördü ve hepsi fıtığın büyüklüğü sebebiyle derhal ameliyat olmamı söyledi. Ben 25 yaşındayım, kilolu ve fiziksel stres altında değilim. Bu sebeple fıtık bende herhangi bir fiziksel şikayet yaratmıyordu. Ayrıca hayatımın da çok yoğun ve kritik bir dönemindeydim, böyle bir ameliyat olup hayatımın sekteye uğramasını asla istemiyordum. Gündelik hayatıma normal bir şekilde devam edebiliyorken omurgamda saatli bir bomba taşıdığım ve bu durum karşısında hemen ameliyat olmam gerektiği gerçeğiyle yüzleşmek benim için çok zordu. Kendisi bu durumumu anladığı için bana seçenek sunma inceliğinde bulundu ancak durumumun kritikliği yüzünden ameliyat olmamın daha güvenli olacağını söyledi. Bana iyileşme sürecim için oldukça yapıcı ve rahatlatıcı açıklamalarda bulundu. Ben de bu doğrultuda ameliyatımı oldum. Kendisi ve ekibi sayesinde hem ameliyat hem de sonrası oldukça rahat geçti. Bugün ameliyatımın üzerinden 1 ay geçti ve tamamen eski hayatıma dönebilmiş durumdayım. Hala dikkatli davranıyorum ama hayatımda hiçbir şeyden geri kalmadım. Kendisine ve ekibine, bu süreçte bana ve aileme olan ilgi ve destekleri için sonsuz teşekkür ediyorum. Benimki gibi sorunları ve kaygıları olan herkese kendilerini Suat Canbay’a emanet etmelerini öneriyorum.

BAYRAM ANA ÖZZEYBEK'İN TORUNU (23/10/2021)

Öncelikle Suat hocamdan Allah razı olsun babaannemiz 81 yaşında ve omurilik enfeksiyonu tanısı konuldu Suat hocam süreci çok hızlı bir şekilde değerlendirip 2 güne ameliyat saati verdi.Birçok profesör ameliyattan uzak durdu kronik hastalıkları çok olduğu İçin ama Suat hocam hem bizi hemde hastayı öyle motive etti ki sakin duruşu ve anlayacağımız dilde açıklamaları şimdi babaannemiz çok şükür ameliyattan çıktı ve o zorlu geçen ağrılarından kurtuldu.Teşekkür ederiz hocam herşeyi layıkı ile hak ediyorsunuz

AKKIZ KILIÇ'IN KIZI (21/10/2021)

Suat hocam, 68 yaşında olan annemi, eylül 2021’de gerçekleştirdiği omurilik/dar kanal operasyonu ile ameliyat etti. İşini son derece profesyonelce yapan, gerek hasta ilişkileri, gerekse takibi açısından son derece memnun kaldığımız bir hekimdir. Doğru yönlendirme ve bilgilendirme yapması, sakin ve saygılı duruşu ile bir hasta yakını olarak hepimizi memnun etti. Hiç tereddütsüz kendinizi emanet edebileceğiniz, işini ciddiyetle yapan, günümüzde az bulunur duruşu ile bir hekim olarak Suat hocam ile bu zor süreci birlikte atlattığımız için çok memnunuz. Kendisine tekrar bu mecradan da teşekkürlerimizi iletiyor, saygılarımızı sunuyor ve işinde başarılar diliyoruz.

ABİT METE AKINCI (27/09/2021)

42 yıllık eğitimciyim.2021 Mayıs ayında kalçadan bacağıma inen şiddetli ağrı için gittiğim beyin cerrahı omurilik kanalına düşen bir parça için “cerrah ve hasta için sıkıntılı durum” diyerek başladığı sözlerini soğuk terler dökmeme, tansiyonumun düşmesine neden olan bel fıtığı, bel kayması, acil ameliyat, altı tane vida ile sonlandırmıştı.Kısa bir araştırma sonucu Prof.Dr.Suat Canbay ismine ulaştık.Şikayetimi dikkatle dinledikten sonra görüntüleri inceleyip fiziki muayene sonrasında “şimdilik ameliyata gerek yok.Vücut bunu eritecek.Şikayetiniz devam ederse bir saatlik bir operasyonla sizi eve göndeririz” deyince yüreğimize su serpildi. Üç ay sonra kontrole gittiğimizde hocamızın söylediği gibi parçanın vücut tarafından emildiği görüldü. Şu an iyiyim ve hiç bir şikayetim yok.İlk göründüğüm hekimi dinleseydim masadan kalkmış olsam bile şu an altı tane vida ile yaşıyor olacaktım. İlginiz, alakanız, cana yakınlığınız, mesleki tecrübe ve birikiminizle alanınızda bir numara olduğunuzu göstererek bizde farkındalık yarattınız Suat Hocam. Sonsuz teşekkürler.

HIZIR KARAGÖZ (18/09/2021)

Bir hafta önce bel fıtığından ameliyat oldum çok başarılı geçti ameliyat olmadan önce yürüyemiyodum ameliyat olduktan sonra çok daha iyiyim eskisi gibiyim hocam ve ekibine çok teşekkür ederim benimle çok iyi ilgilendiler…

ÖMER YETKİN (26/07/2021)

Bel fıtığı ve kanal daralması sıkıntımız icin muayene olduk suat beye. Açıklayıcı ve net tavrı için çok tesekkur ederim. İlgili ve güven veren bir doktor.

AYŞEGÜL KIVANÇ KANTAŞ (16/07/2021)

Mesane kanseri olan 78 yaşındaki babamın boynunda ortaya çıkan şiddetli kemik ağrıları neticesinde çekilen görüntülemede (MR), omurgasında bir tümör olduğu ve mevcut tümörün omuriliğe baskı yaptığı ve felç olma riski ile karşı karşıya olduğumuzu öğrendik. Kaybedecek vaktimiz yoktu ve öncelikli olarak her an felç olma riski olan babamızı ameliyat edip bu riski bertaraf edecek, sonrasında tümörün cinsinin tespiti ve nihayetinde gerekli tedaviyi hızlı bir biçimde teşhis ve tesis edecek bir doktor arayışına girdik kardeşlerimle. Ameliyat öncesi, sırasında ve sonrasında olumsuz bir durum ile karşılaşılma riski yüksek olduğundan, zaten kanser hastası ve 78 yaşında olan babacığımızı ameliyat etmeye kimseler pek cesaret edemiyordu. Başka bir hekimin tavsiyesi ile çok kıymetli Prof. Dr. Suat CANBAY hocamızla tanıştık. Çok hızlı bir teşhis ve planlama neticesinde daha ilk görüşmemiz sonrasında hastamızı direk hastahaneye yatırdık ve hemen ertesi gün başarılı bir ameliyatla 4 aydır hayatı bize zindan eden ve omurlardan birini geri dönüşsüz şekilde hasarlayıp omuriliğe dayanan tümör, kıymetli hocamız ve ekibi tarafından başarıyla çıkarılıp yerine yapay parça takıldı. Sadece ameliyat öncesinde değil sonrasında da her adımda bizi ayrıntılı bir şekilde bilgilendiren, yönlendiren ve maharetli elleri ile bu dertten bizi hayal edemeyeceğimiz bir hızda kurtaran saygıdeğer ve pek kıymetli hocamıza binlerce kez teşekkürler. Şükürler olsun Allah yolumuza sizi çıkardı. Tüm sevdiklerinizle birlikte nice sağlıklı başarılı yıllar dilerim sevgili hocam. Ömrünüz uzun olsun ki bizim gibi çaresiz çare aryan binlerce kişiye yardımınız dokunsun. Babacığım ve kardeşlerim adına saygı ve sevgilerimizle.

FEYZİ TATLIBAL (07/07/2021)

Selam. Sirtimin sol tarafında agri başladı, ve sol koluma vurmaya başladi. Ağrılardan uyuyamaz hale geldim. Ve akrabalarimin tavsiyesi üzerine suat hocayla tanıştım. Başarılı bir ameliyat la agirlarim son buldu. İlgi ve alakalarindan dolayı suat hoca ve ekibine teşekkür ederim.

MELİHA MELEK DEMİR (25/06/2021)

Merhaba, 35 yaşındayım bel fıtığı patlaması teşhisi konduktan sonra yaptığım doktor araştırmaları sonucunda arkadaşımın önerisi ile Suat Hocayla tanıştık. Kendisi gayet ilgili, güleryüzlü, detaylı şekilde bizi bilgilendirdi. Artı ve eksileriyle süreci anlattı. Kendisinden aldığımız güven duygusuyla ameliyata karar verdik. Önce Allah’a sonra Suat Hoca’ma güvendim gayet güzel sorunsuz bir ameliyat geçirdim. Ameliyat sonrası hastanedede sık sık ziyaret etti. Bize hertürlü destek oldu iyiki onun gibi başarılı ve tecrübeli bir doktorla yollarımız kesişti. Sayın hocama herşey için çok teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim..Bütün hastalara acil şifalar

FATİH KARASU'NUN KIZI (24/06/2021)

Suat hoca hem çok çok başarılı bir hekim hem de saygı değer insan ilişkilerinde mükemmel bir insan.Babama ilk teşhis 1 haziran 2021 de Bodrum devlet Hastanesi’nde konulmustu beyinde tümör var ve fazlasıyla ödem vardi ve beyin shift yapmisti.sağ tarafında güç kaybı vardı ve konuşma bozukluğu da vardı.Suat hocayı bir arkadaş vasıtasıyla bulduk ve hemen iletişime geçtik.daha muayene olmadan bodrum dan gelene kadar her türlü soru ve sorunlarımiza en güzel şekilde cevap verip destek oldu.ilk muayenede babamın gözlerinin içinin parlamasina neden oldu yaklaşımıyla.acil ameliyat olması gerekiyordu ve hastaneye yatış gerçekleşti.ameliyat öncesinde de her sorumuza cevap alabildik ve mükemmel insanlığı ile babam başta olmak üzere hepimizi çok rahatlattı inanılmaz bi güven oluşturdu.ameliyat uzundu hele de bizim için ama biter bitmez yani daha dikişleri atılırken haber verildi bize.ameliyat çok iyi geçmişti.hasta ayilmadan başından ayrılmıyor hocamız dedinildi bu gerçekten çok değerliydi çünkü babam Suat hocayla kendini güvende ve iyi hissediyordu.zor bi ameliyatti ve başarı ile atlatilmisti.Suat hocam alanında uzman olduğu kadar insan ilişkilerinde de fevkalede bir insan.ameliyat sonrasında da her türlü soru ve sorunlarimizda destek oldu.mesela dikişleri alınırken Suat hocanın yanında olmasını istedi babam ve Suat hocam bizi kırmadı başında bekledi.Allah razı olsun.şuan babam gayet iyi güç kaybı yok konuşma bozukluğu bilinç kaybı hiç biri yok.eski yaşam kalitesine de en kısa zamanda ulaşacaktır eminim.Suat hocam elinize yüreğinize sağlık.iyi ki varsınız.

FİGEN BATTAL (22/06/2021)

Suat hocam gerçekten mükemmel bir insan vede işinde çok başarılı bir hekim. Babam 20 gün önce tamamen yürümesini kaybetmiş bırakın yürümeyi oturamıyor Du bile. Omirilik te bulunan tümörler baskı yapıp babamı tamamen yatağa bağımlı yapmıştı. . Rabbim Suat hocamı karşımıza çıkardı ve babamın ameliyatını yapabileceğini söyledi. Uzun ve başarılı geçen bir ameliyat sonrası babamı odaya getirdijlerinde dünyalar benim olmuştu. 1 hafta oldu ve şu anda evde babam desteksiz oturabiliyor ve 1 2 adım atabiliyor. Gün geçtikçe dahada iyi olacak inşallah. Suat hocam ve ekibine sonsuz teşekkür ediyor saygılar sunuyorum. Hiç tereddüt etmeden Suat hocama kendinizi ve hastanız gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.hocama minnettarım Rabbim uzun ömürler versin size hocam. Çaresizlik içinde karşımıza çıkan umut oldunuz bize.

ÖZDEN TELLİ (25/05/2021)

Emeğinize sağlık sayın hocam. Bu zor ameliyatı yaparak annemin hayatına sihirli bir dokunuşta bulundunuz. Tecrübelerinizin ve kendinize olan haklı güveninizin muazzam sonuçlarını yaşıyoruz. Hepimizin hayalini gerçekleştirdiniz. Çok teşekkür ederim annem ve ailem adına. İyi ki sizinle karşılaştık. Başarılarınız daim olsun.

ÖZ...M (21/05/2021)

Annem düz duramıyordu, yürürken çok zorlanıyordu ve çok fazla eğiliyordu. Belinde ve bacakların da ağrıları uyuşma hissi vardı. Doktorlar ameliyata sıcak bakmıyor ve riskli görüyordu. Ama Suat Hocam yaparım dedi ve ameliyatı yaptı , ameliyat çok uzun sürdü.
Şuan annemin durumu giderek iyiye gidiyor. Düz duruyor rahat yürüyebiliyor. Suat hocama ne kadar teşekkür etsek azdır. Sağolasınız Hocam .

EN...K (14/05/2021)

Annemin omurgasında ciddi dedormasyonlar vardı.
Yaşı ileri olmasından dolayı bir çok hekim ameliyata olumlu bakmamıştı.
Suat hocam sihirli elleri ile annemin hayatını daha konforlu hale getirdi.
Türkiye’de böyle değerlerin eksik olmaması dileği ile.
Teşekkürler Suat hocam.

E..S (10/05/2021)

Annemizde yaklaşık 5 yıl önce başlayan kamburluk sorunu vardı.Git gide durumu ciddileşti.Kamburluk arttı ve iki büklüm oldu.yürüyemeyecek hale geldi.Kifoz,Skolyoz ve Lordoz hepsi bir arada komplike bir durum oluştu.Değişik görüşler vardı ve bazı doktorlarımız cerrahi girişime sıcak bakmadı.Ancak Suat hocamın cesareti,birikimi ve ameliyat öncesi hazırlık evresindeki yaklaşımı ile iletişimi tek kelime ile mükemmeldi.Verdiği güven fevkalade iyiydi.10 saatlik ameliyatı çok başarılı bir şekilde sonuçlandırdı.Bütün süreci çok güzel yönetti.Hocama teşekkür ediyoruz.Sizlere minnettarız Suat hocam..Ameliyattan sonra annemizin hiçbir sorunu kalmadı.Beli dümdüz oldu.3/4 gün ağrı oldu.Başarılarının devamını diliyorum.

ABDULLAH ALİ KHEDER (19/04/2021)

Merhaba Sayın Hocam, hastanız Abdullah yeğenim olur kendisi sizlere selamı var ve her şey için çok ama çok teşekkür ediyor. Bizde ailecek size ve değerli arkadaşlarınıza sonsuz teşekkürler eder ve gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı sizlere minnettarız önce Allah sonra sizin sayenizde Abdullah hayatta Allah sizlerden razı olsun . Biz Türk dünyası ve Türk insanı olarak sizin gibi değerli hekimlerle ne kader gurur duysak azdır. Saygılar hocam.

EMİNE GÜNDÜZ (02/04/2021)

Sayın Suat hocam benim için çok değerli bir hocadır. Dün sert bir şekilde düşüşle travma geçirdim. Bugün yanına gittim. Kendisinin Güler yüzü ve ilgisi bilgisi tüm doktorlarımızda olması gereken özellikler. Kendisine teşekkür ediyorum.

SATIA UYANIK (04/03/2021)

Saygı değer Suat Canbay hocamla tanışma fırsatı bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Omurilik, bel ve kalçamdaki rahatsızlıklar nedeniyle dayanılmaz bir hal alan şikayetlerim için bir çok doktora gittim. Bir çok tedavi denedim ve hiç birinden bir sonuç elde edemedim. Bir yakınımın çok methetmesi üzerine ümitsiz bir şekilde Suat hocama gittim. Hocamın ilgi alakası, güler yüzü, pozitif enerjisi ve bana herşeyi en ince ayrıntısıyla anlatması üzerine ameliyat olmaya karar verdim. 19 Şubat 2021’de Suat hocam başarılı bir şekilde ameliyatımı yaptı. Hayat kalitemi düşüren, yürüyemeyecek hale getiren bütün ağrılarıma veda ettim. Beni eski hayatıma, ağrısız günlerime döndüren Suat hocama minnettarım. Allah razı olsun. Sevgilerimle
Satıa Uyanık

MELİHA SARICAN (04/03/2021)

Öncelikle iki yıl önce kalçamdaki ve sol bacağıma vuran ağrılarımla bi çok doktora gittim şikayetimin bel fıtığından kaynaklanan ağrı olduğunu söyleyip ağrı kesici, kas gevşetici ilaçlar verilip eve gönderildim. Geçmek bilmeyen ağrılarım dan dolayı tekrar doktora gittim emar çekildim. Emar sonucumu aldıktan sonra uzun doktor araştırmam sonucunda, Çok Değerli Prof. Dr Suat Canbay hocamla muaynanesinde tanıştık emar sonucumu değerlendirdi tanı olarak omurilikte kitle teşisi koydu. Amaliyat olmamamı söyledi bizde karar verdik amaliyatıma 20 02 2021 cumartesi günü amaliyatımı çok başarılı şekilde oldum. Patoloji sonucum çok şükür temiz geldi. Ailemiz adına size ve değerli ekibinize çok teşekkür ederiz Sürecin başından sonuna değin her aşamada yapmış olduğunuz bilgilendirmelerin şeffaflığı, bizlere yaklaşımınızdaki inceliğiniz ve elbette ameliyattaki özeniniz ve üstün becerileriniz çok kıymetli. İyi ki sizler gibi işini ciddiyetle, severek ve en mühimi canını emanet eden insanları güvende hissettirerek, umudunu kırmayarak, cesaretlendirerek icra eden doktorlarımız var. Saygılarımızla, SARICAN ailesi

SARICAN AİLESİ (24/02/2021)

Ailemiz adına size ve değerli ekibinize çok teşekkür ederiz 🦋 Sürecin başından sonuna değin her aşamada yapmış olduğunuz bilgilendirmelerin şeffaflığı, bizlere yaklaşımınızdaki inceliğiniz ve elbette ameliyattaki özeniniz ve üstün becerileriniz çok kıymetli. İyi ki sizler gibi işini ciddiyetle, severek ve en mühimi canını emanet eden insanları güvende hissettirerek, umudunu kırmayarak, cesaretlendirerek icra eden doktorlarımız var. ☺️🦋 Saygılarımızla, Sarıcan ailesi.

RUMEYSA ULUSOY (27/01/2021)

Tarlow kisti tedavisi için sayın hocamla tanışma fırsatımız oldu hastalığımız hakkında bizi çok güzel aydınlattı bizim anlayacağımız şekilde tıbbi terimlerden kaçınarak anlattı hastalığımızı ve ne yapmamız gerektiğini ayrıca randevular tam zamanında kabul ediliyor çok güzel dizayn edilmiş birde muayenehanesi var hocam çok samimi bir ortam her haliyle insana güven veren çok değerli bir hekim kesinlikle beyin omurilik ve sinir cerrahisinde tavsiye ederim

SAİT EMRE ÖZTÜRK (21/01/2021)

28 Ekim 2020 tarihinde Suat Hoca’ma ameliyat oldum. L4-L5 arasına 4 adet vida yerleştirildi. Karakter olarak zor bir hasta olmama rağmen sabırla tüm sorularıma hem ameliyattan önce hem ameliyattan sonra tek tek cevap verdi. Ameliyatın 2.günü akşamı ağrılarım çok arttığında eşi ile beraber beni hastanede ziyarete gelmesi ve rahatlatması herhalde ömür boyu unutamayacağım anlardan biri olacaktır. Buradan değerli eşlerine de o günkü davranışından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu 3 ay içinde her gerektiğinde telefonla ulaşabilmem beni çok rahatlattı. Artık hasta/doktor ilişkisinden çok abi kardeş gibi olduk.

Ufak tefek ağrılar var ama hocamın da dediği gibi inşallah 6 ay sonra hepsi geçecek.

Tekrar kendisine teşekkür ediyor ve benimle aynı hastalıktan muzdarip olan herkese tavsiye ediyorum.

Hocam yalnız sorularım devam edecek haberiniz olsun:)

RESUL GÜNGÖR (20/01/2021)

2019 Ocak 5 te sırtımda bir anda Ağrı belirdi ilk olarak gittiğim hastanede kas spaz mı olduğunu önemli bir şey olmadığını söylediler ve iğne olunup evime döndüm anlık olarak geçen ağırlarım tekrar bana acı vermeye devam ediyordu tekrar doktora gittim mr çekildim fakat emar sonuçlarında herhangi bir rahatsızlığımın olmadığını söylediler bu nedenle tekrardan evime döndüm artık uyuyamaz olmuştum ağrıyan yerin üzerine yatamıyorum doğru düzgün yürüyemiyor ve hiç koşamaz olmuştum beni anlık olarak rahatlatan tek şey ağrı kesicilerdi ağrı kesici ile yatabiliyor gün içerisinde tek düşündüğüm o bel ağrısı ve ağrı kesicilerdi çok fazla doktora gittim fakat herkesten aynı sonuç alıyordum hiçbir şeyin yok diyorlardı bu ağrının sebebinin psikolojik olduğunu söylediler ben de algoloji bölümüne gittim orada da tek yapılan ağrı kesici ilaç vermekti son olarak Ankara’ya gittim orada da pek çok doktor dolaştım sonuç değişmedi senin beyin cerrahlık hiçbir işim yok senin ağrın tamamen psikolojik dendi ve fibromiyalji tanısı konuldu ve ilaç yazılıp gönderildim. O gece Ankara’da kaldım herzaman ki gibi o gecede ağrılarım sebebi ile uyandım ama her gün dayanılmaz olan acılarım o gece çok daha çekilmez hale gelmişti kendime bu acının fibromiyalji olmadığını söyledim ve internetten araştırdım Suat hoca mı buldum yanına gittim MR CD’leri mi ve raporlarımı gösterdim sırtımda duran o kocaman lekenin aslında tümör olduğunu Ağrı yapan şeyin o olduğunu söyledi bunun alınması gerektiğini eğer alınmazsa omuriliğine çok yakın olduğu için tümör büyüyerek seni felç bırakabileceğini söyledi ameliyat olmalısın dedi ve ameliyat için gün aldık 2021 Ocak 08 cuma günü olduğum ameliyatın ardından uyandığımda tam iki yıl çektiğim acıdan eser kalmamıştı o acının vücudumdan gittiğini hissettiğimde gözlerim yaşardı şu anda ameliyatın 12 günümdeyim hiçbir ağrım yok uyuyamadım gecelerin inadına günlük saat 10’da yatıp sabah saat 10’a kadar uyuyorum bu güzel uykuların sebebi Prf.Dr. Suat CANBAY’dır. Sizlere çok çok teşekkür ediyorum ömrünüz uzun yolunuz açık olsun.

NEZAKET KOCA (20/01/2021)

Suat beye bir başka doktorun önerisi ile gittik ,bizi detaylı bilgilendirdi ve hemen ertesi gün annemin boyun fıtığı ameliyatını gerçekleştirdi.Yaklaşık 20 gün oldu ve o günden beri hergün annemin hayır duasını alıyor.Özgüveni ve iletişimi çok iyi bir doktor.Şimdiden birçok kişiye tavsiye ettik.Kendisine teşekkür ediyor kontrol muayenesinde görüşmek üzere diyoruz.

HAKKI ERENLER (05/01/2021)

Bende 40 yıldır var olan omurgamda iki ayrı yerdeki çatlak, spinal kanal daralması ve çok miktarda bel fıtığı sebebiyle hastalığım beni son yıllarda sık sık yatalak hale sokmaktaydı. Yıllar öncesinde gittiğim profesörler gözümü önceden teknolojinin de gelişmemiş olması sebebiyle öyle bir korkutmuştu ki bana sakın ameliyat olma bu halinle gidebildiğin yere kadar git dediler. Hareketlerine dikkat et düzenli egzersiz yaparak götürebildiğin yere kadar götür dediler. Ameliyat olmak zorunda kaldığında Türkiye’ de ki en iyi Beyin Cerrahını bulmamı çok zor ve riskli bir ameliyat olacağını hatta %80 ihtimalle yatalak (felç) kalırsın, belden aşağısını kullanamazsın dediler.
En son geçen ay (2020 Aralık) çok feci bir ağrı ve şimşeklenme sonucu her iki bacağımda his ve hareket kaybı sol bacağımda kısmi felçlik şikâyetleriyle ehil bir hoca arayışlarına başladık. Daha önceden takip ettiğim alanında uzman bir Profesörün bizzat yönlendirmesi ile Prof. Dr. Suat Canbay Hocam ile çocuklarım irtibata geçti. MR sonucum ve muayene tetkikleri neticesinde bize çok hızlı bir şekilde karar vermemiz gerektiğini cerrahi operasyonun hemen yapılması gerektiğini aksi takdirde felç kalacağımı söyledi. Bize operasyonun tüm aşamalarını ayrıntılı bir şekilde anlatarak olası tüm ihtimalleri anlattı. Güven veren yaklaşımı neticesinde benim gibi hastaneden ve ameliyattan korkan birini bile çabucak ameliyata ikna etti.
Operasyon 6 saat sürdü belime 8 adet platin takıldı. Suat Hocam ve ekibi gece gündüz demeden bizimle operasyon sonrasında da ilgilendi. Hatta operasyonun olduğu gece (6 saat ameliyat sonrası) 22:00 gibi bizi bizzat kendisi ziyaret etti. Biz Suat Hocam ve ekibinden ziyadesi ile memnun kaldık. Ameliyat olalı 2 hafta geçti. Sanki yeniden doğmuş gibiyim. Ayaklarımı ameliyattan hemen sonra hissettim şimdi de ufak ufak hareket ediyorum ve destekli bir şekilde 30-40 adım yürüyorum. Allah ondan ve ekibinden bin kere razı olsun. Hayata yeniden dönüşümü önce Allah’a sonra ona borçluyum. Sonsuz teşekkürler saygılar sunarım.

GÜLSEREN HANIM (05/01/2021)

Merhabalar ben Gülseren 46 yaşındayım 09 07 2020
tarihinde L44 L5 de olusan kırık kayma ve fıtıkdan dolayı arkadaşımın tavsiyesi üzerine Suat hocamla tanıştım.ilk muayenede tecrübesi bilgisi ve sıcak davranışıyla bana güven verdi Bir hatfa sonra ameliyat oldum .Post_up çok iyi geçti bir gün sonra taburcu oldum .düzenli periyotlarla kontrollerime gittim herhangi bir sorun yaşamadım benimle aynı teşhis ve ameliyati olanlara göre çok çok iyiyim bunu da Suat hocama ve ekibine
borçluyum.İyi ki Suat hocamla tanışma imkanım oldu herkese tavsiye ediyorum .Tekrar Suat hocam ve ekibine çok teşekkür ederim ellerine sağlık.iyi ki varsınız….

Ü...K (05/01/2021)

Hocamdan Allah rağzı Olsun boyun fıtığım wardı ileri derece çok şükür şimdi iyiyim çok çok teşekkür ederim hocama

NA...M (15/11/2020)

Ablame menenjiyom tümörü teşhisi kondu. Doktor ablamin tedavisi için en iyi seçeneği bulmama yardım etti. sağolsun

OKTAY KAPTAN (04/11/2020)

Suat hocayı bir kaç araştırma yapmamız sonucunda buldum ve zonguldaktan tedavi olmak üzere Suat hocama sedye ile gittim fıtık patlaması ve ve belinde 4 cm kayma var dedi ameliyat günü aldım . Cuma günü ameliyata girdim. Cumartesi günü sedye ile geldiğim hastaneden yürüyerek çıktım. On senedir denediğim hiçbir tedavi işe yaramamıştı. suat hoca sayesinde artık koşmaya başladım dünyaya yeniden gelmiş gibi hissettim. Allah prof. Dr. Suat hocadan razı olsun. Sayesinde Geçmiş 10 yıl boyunca çektiğim acıları geride bıraktım. Sayın Suat Canbay’a , Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

G... (31/10/2020)

Boyun fıtığı ameliyatimi yapan canim doktorum güler yüzü profesyonelligi ile cok güzel bir süreç geçirdim. Kelimelerin bile yetersiz kaldığı cok başarılı bir omurilikcidir suat hocam… sayenizde boyun ağrılarımdan kol omuz sırt ağrılarımdan kurtuldum hersey için teşekkür ederim

J...B (31/10/2020)

Benim abım boyun fıtığı amelıyatı gerçekleşti prof. Dr. Suat Canbay ve çok memnun kaldık abim ameliyattan önce boyunda geçen kemikler sıkıştığı için nefes almaktan zorlanıyordu amelıyattan sonra da rahatladı.
Doktorumuza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz

MU...T (30/10/2020)

Annemin bel fıtığı rahatsızlığı için gitmiştik, eski çalıştığım yerde bildiğim bir doktorumuzdu alanında daha da uzmanlaşmış ben çok memnun kaldım herkese hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

ULAŞ BİÇER (28/10/2020)

Hocam ile babamın tedavisi için tanıştık. Hem doktor hem arkadaş oldu bize. Kansere karşı beraber müthiş bir mücadele veriyoruz. Herşey için teşekkürler suat hocam iyiki varsın

S...G (27/10/2020)

Söze nerden başlasam hakkında ne söylesem yetersiz kalır. Ben 2016 yılında yanlış bir teşhisle skolyoz amaliyatı olan 16 platin takılan ve platinin biri boşlukta bırakılan bir hastaydım. 5 yıl boyunca neler çektim. Sene seneyi arattı kötüye gittim. Kısmi felç geldi. Bir sonuç alamadım. Sonra Prof. Dr. Suat Canbay hocamı tavsiye ettiler. İyi ki de tavsiye etmişler. Hocamı görmeden kimse anlamaz. Yakınlığı,iletişimi,mütavazılığı en önemlisi güven vermesi ve sorumluluk sahibi olması amaliyata karar verme sürecimde etkili oldu. 7 saat süren başarılı bir amaliyatla Allahın da izni ile bana yeniden hayat verdi. Öncelikle Prof. Dr. Suat Canbay hocama, ekibinde bulunan tüm çalışanlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsınız iyi ki yolum sizlerle kesişti. İzmirden hepinize yürek dolusu sevgiler ve saygılar.

HA...A (03/10/2020)

I don’t know Turkish language, but I am happy with prof. Dr Suat.
I am operated by Dr. Suat 2 years ago now my spinal cord is recreated and good.

SU...A (29/08/2020)

Tek kelime ile harika, mükkemel bir doktor. Ne desem hakkında ne yazsam az gelir .Kendisini tanımadan, görmeden bunu kimse anlayıp bilemez.Annem 20 senedir yürüme problemi çekiyordu gitmediğimiz biryer kalmamıştı. 20 senemiz çare arayışı içinde geçti. Yürüyemediği için ağrıları yüzünden cok asirida kilo almıştı.Her gece acillere kaç defa gittik sayısını bile hatırlamıyorum. Bir tesadüf üzerine Suat hocam ile tanıştık. Anneme ve bizlere umut oldu 20 senedir acılar içinde kıvranan anneme yeniden hayat kaynağı oldu. Yatağa bağımlı hale gelmekte olan annemi birer ay ara ile boynundan ve omuriliginden zor ve uzun saatler suren iki ameliyatını gerçekleştirdi.Kendisine ne söylesem neler yazsam az gelir. İyiki tanımışım Suat Canbay hocamı. Hastaları ile kendi bir yakınıymışcasına ilgili alakadar olması da Annenizi emin ellere de olduğunun kanıtıydı. Buda bir hasta yakını olarak beni bayağ rahatlatmıstı. Kendisine ne kadar tesekkür etsem az gelir. Suat Canbay ve ekibine çok teşekkür ederim. Anneme Allah ın izniyle yeniden bir hayat verdikleri sağlığına yeniden kavusturdukları için.

MERVE ALATLI (31/05/2020)

2 aydır artmış olan bel ve sol bacağıma vuran dayanılmaz ağrı dolayısıyla, bu konularda methini duyduğum Batıkent MedicalPark Hastanesinde görev yapan Sayın Prof.Dr. Suat CANBAY hocama gittim. Kendisinin muayene esnasında ilgi ve alakası güvenimi daha da arttırdı. Çekilen röntgen ve MR sonuçlarıma göre Bel Kayması teşhisiyle ameliyat olmama karar verdi. Hastaneye yatışımın ertesi günü 13.05.2020 saat 09:30’da ameliyata alındım. 3-4 saat süren ameliyatımın sonrasında odama alınmıştım. 14.05.2020’de pansumanlarım yapılıp ayağa kaldırılarak yürütüldüm. Sol bacak ağrım tamamen geçmişti. Taburcu edilip yürüyerek hastaneden ayrıldım. Şimdi evimdeyim. Çok şükür herşey yolunda. Sağlığıma kavuştum. Öncelikle Sayın Prof.Dr. Suat CANBAY hocama ve ekibinde bulunan Opr.Dr. Orhan Beye ve ekipte bulunan tüm çalışanlardan Allah razı olsun. İyi ki Varsınız. Hepinize yürek dolusu sevgi ve saygılarla.

H... ÇELENK (17/05/2020)

Eşim eczacı Pervin Çelenk 21 yıldır beyin tümörü tedavisi görüyor.Toplam 4 beyin ameliyatı,4 kere de ışın tedavisi gördü.Tüm bu süreçte bir çok farklı ilaçla süresiz kemoterapik ilaç aldı. Dördüncü ameliyatımız çok kritikti. Tümör büyümüş, yeri uygunsuz ve risk taşıyordu. Ameliyat olup olmamak gibi bir seçeneğimiz yoktu.Hastayı her an kaybedebilirdik. İmdadımıza Batıkent Medical Park Hastanesinde görev yapan beyin cerrahı prof dr. Suat Canbay hoca yetişti. Ameliyatı az bir hasarla yapabileceğini söyledi.Ben de kendisini inandım ve güvendim.Ameliyat başarı ile gerçekleşti.Artık Eşimin yaşaması için yeni bir şans ve fırsatımız oldu.Kendisine ve ekibşne çok teşekkür ediyorum.Benim için, başarısının yanında iyi bir insan olması çok daha fazla önem arz etmektedir.Hastasına karşı olan sorumluluğu hastane çıkışı da devam etti.İstediğim an kendisine ulaşabildim ve kendisinden bilgi almayı sürdürdüm.
Allah yolunu açık etsin…

S...Ş (28/03/2020)

65 yaşındaki babam bel ve bacak ağrısından yürüyemez yemek bile yiyemez hale gelmişti.Antalya’da yaşamamıza rağmen araştırma yapıp Suat hocamızı buldum ve Ankara’ya gittik.Bizimle o kadar güzel ilgilendiki aieden biri gibi davrandı.Sonuçların hemen çıkması için yardımcı oldu aynı gün içerisinde sonuçlara bakıp ameliyat kararı aldı omurilik düzeltilip 7 tane platin takılmasına ve fıtıkların temizlenmesine karar verdi.Bize o kadar güven verdiki anlatamam.Hemen ertesi gün yatişimizi yaptı ve çok dolu olmasına rağmen bize yer açıp 8 saatl süren ameliyatı gerçekleştirdi babam 4 gün hastanede kaldı yürüyerek gideceksin dedi ve dediği gibi oldu babam yürüyerek ordan ayrıldı ve şimdi çok sağlıklı Suat hocamıza ne kadar teşekür etsek az ona minnettarız iyiki var iyiki onu tanıdık…(hocam bunları okumanız ümidiyle babamın adı seyit:)

ÜM... (18/01/2020)

Şiddetli bel ağrım vardı. Ağrım o kadar şiddetliydi ki nefes alamıyor yürümekte güçlük çekiyordum. Prof.Dr Sn.Suat CANBAY hocamıza gittim. Muayene ve tetkiklere hemen başladı. Bel fıtığı ve bel kayması teşhisi koydu. Yapılabilecekleri o kadar güzel anlattı ki bana güven verdi. Acılarımın azalması için hemen tedaviye başladı bizzat ilgilenerek hastaneye yatışımı ilaçlarımı gereğini yaptırdı. Gösterdiği ilgi ve alaka beni çok mutlu etti. Hocama Ameliyat oldum. Kabusum olan o ağrılardan kurtuldum. Bel fıtığı, bel kayması ameliyatı oncesinde ve sonrasinda yakin ilgi ve alakasından dolayı Prof.Dr Sn.Suat CANBAY’a sonsuz  tesekkur eder, basarılarınınt devamini dilerim.
Eğer bu konuda rahatsızlığınız varsa Prof.Dr Sn.Suat CANBAY a muayene olmadan karar vermeyin derim. Saygılarımla

 

KEMAL CIYRAK (17/01/2020)

Ben Kemal CIYRAK,
61 Yaşında kendi işimde çalışan birisiyim. Bu bizzat gördüğüm bana bizzat yapılan yaşadığım bir hayatın gerçek deneyimini sizlerle paylaşmamak hata olur diyerek anlatmak isterim. Sivas’a giderken arabam ile bir trafik kazası geçirimdim. Arabam Pert oldu. Büyüklüğünü siz düşünün. Beyin Kanması geçirmekte olduğumu, sol elim ve ayağımda güç kaybı olduğunu fark edip Eşime söyledim Oda Beni Ankara’ya Medikal Park’a getirdi. İnanmayacaksınız ama Allah’ın bize verdiği ömrün anahtarını Prof. Dr. Suat Canbay’ın ellerine ve yüreğine vermiş olmalı ki daha ilk muayenesini yapıp bana hemen ameliyat olmalısın dediğinde konuşması ilgisi ve tavsiyeleri ile tüm hastalığımı unuttuğumu ifade etmemde bir sakınca olmadığını söyleye bilirim. okadar sakin okadar sıcak kanlı okadar güven veriyordu ki bunu ancak kendisi ile karşılıklı olarak konuştuğunuzda ve onu bir hasta olarak dinlediğinizde anlaya bilirsiniz. Ben Ogün yatış yaptım. Ertesi gün sabah ameliyata alacağını söylemişti. Yatışımı yaptım.Beni sabah ameliyata aldılar. O ortamda bile bana gülerek o sıcak kanlı yüreği gibi kendi de sıcak olan insanın söylediği ” evet bizimki geldi” Hazırlayalım demesini sini unutamam asla unutmamda mümkün değildir. Ekibide kendisi gibi olan Suat hocamı ilk gözlerimi açtığımda yine samimi ve güler ve yüzü ile gördüğümde yüreğimde oluşan yaşama sevincini derler ya hani ancak yaşayarak anlayabilirsiniz. Böyle bir sevinç olduğunuda söylemekten ayrıca mutlu olacağım.
Daha sonra Odama aldılar ve bana 5 gün misafir edeceklerini söylemişlerdi. Her gün saatinde gelip halimi hatırımı sordu beni ve hastalığımı dakika, dakika yetkilerden aldığı bilgilerden takip etti. Hafta sonu demedi. gece demedi her an yanımda olduğunu hissettirmiştir. Hergün ölçülen şeker ve tansiyon değerlerimi bile tek tek bakarak çok iyi demesinin anlam ve önemini ancak hasta olup o yatakta yatan hasta anlar. Bu bir hasta olarak size verilen bir değerin size verilen bir önemin ve ölçüsünün olduğunun bir göstergesidir. Bu Ülkenin yetiştirdiği nadide bir Doktor olması ve bu Hasta hanede olması Ankarada yaşayanlar ve bizler için bir şans olduğunu unutmamak gerekir. Onu bir insan olarak yetiştiren başta Anne ve Babasına tüm ailesine ve eğitim camiasına ne kadar teşekkür etsek azdır. İlk kontrolümde bile beni aynı güler yüzle aynı güzel yüreği ile karşılandığını hissetmek bir hastanız olarak söyledikleriniz okadar önemliydi ki anlatamam. Beni Yanlızca ameliyat ederek hayata bağlayamadınız. Güzel yüreğiniz ve güler yüzünüz ile bana gösterdiğiniz doktor hasta ilişkisinin ne kadar insani ne kadar Avrupai olduğunu ve bunu bana yaşatarak gösteren var olduğunu ispat eden biri oldunuz. Sayın Suat Hocam iyiki varsınız, Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin. Allah sizlere ailenize sağlık ve uzun ömürler nasip etsin.
Saygılarımla.

Z... (27/12/2019)

16.12.2019 tarihinde Medical Park Ankara-Batıkent Hastanesi’nde gecirmis oldugum bel fıtığı ameliyatı oncesinde ve sonrasinda yakin ilgi ve alakalarindan dolayı hastanenin Genel Muduru Genel Cerrahi uzmani Sn.Tonguç SUGÜNEŞ’e, Prof.Dr Sn.Suat CANBAY ve ameliyat ekibine, hemsireler ve hastane personeline tesekkur eder, basarilarinin devamini dilerim.

G... (02/10/2019)

Yaklaşık üç yıldan beri L5 -S1 de bel fıtığı rahatsızlığım vardı son 6 aydan beri dayanılmaz hale geldi. Ayak parmağıma varan uyuşukluk, kalçamda ağrı ve bacağımda incelme oldu. Pek çok yola başvurduk fizik tedavi, manuel masaj, belden yapılan epidural enjeksiyon hiçbiri sağlığıma kavuşmama yetmedi. Çünkü fıtık bayağı ileri düzeydeymiş. Son gittiğim Doktorlar ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Ameliyat için Doktor arayışına girdim İnternette hasta yorumlarından yola çıkarak Suat Canbay hocamı buldum. Muayene de gösterdiği ilgi ve alaka kendimi emin ellerde olduğumu hissettirdi. Aynı gün emar vs tahlillerim yapıldı. Ameliyatım başarılı geçti. Ameliyatımın üzerinden 2 ay geçti. Bu zamana kadar yazmadım ki diğer belfıtığından rahatsız arkadaşlara tam sonuş bildirmek için. Şükürler olsun çok iyiyim. öncelikle Suat hocama ekip arkadaşlarına Orkhan hocama anestezi doktoruma, sekreter Özgün hanıma çok teşekkür ederim. Allah ım onlara sağlıklı bir ömür nasip etsin. Böyle değerli insanlar hep varolsun.

BÜŞRA GÜNEY (12/01/2019)

Annem de doğuştan gelen bir kanal darlığı ve beraberinde birden fazla yerde fıtık , ve disk kayması vardı omurga yapısı oldukça bozulmuş bir haldeydi bizim bu sorunlardan dolayı dördüncü operasyonumuz ve ilk ikisi oldukça başarısız gerçekleşmişti ve uzun bir süreyi tekerlekli sandalye desteği ile geçirdi annem ameliyat olmaktan ve çözüm bulamamaktan o kadar yorulmuştu ki karar vermemiz biraz zor oldu ve küçümsenmeyecek oranda felç riski de sözkonusuydu. Her seye rağmen önce allaha sonra Suat hoca ve ekibine emanet ettik yaklaşık 8 saat süren bir operasyon sonunda bir aksilik olmadan ameliyat tamamlandı şuan iyileşme sürecindeyiz elinden gelen her şeyi büyük bir titizlikle yaptığı için ve tedavinin yanı sıra gerek desteği gerek ilgisi için teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz. Iyiki varsınız… Ayrıca ameliyat boyunca ekibinde bulununan Orhan Mehmethanlı hocamıza da teşekkür ediyoruz.

HA...R (10/12/2018)

18 yıl önce başıma top çarpmıştı ve baygın bi halde değerli doktorumuz Sn.Suat CANBAY’a getirilmişim.3 gün hastanede tedavi görmüştüm ve daha sonra da benimle ilgilenip herhangi bir kalıcı hastalıktan beni kurtarmıştı.Bu olayı ve değerli doktorumuzun ilgisini asla unutamıyorum.Kendisine minnettarım,ömrüm boyunca kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Bütün dualarım sizinle kıymetli doktorum…

SEVİLAY YALÇINKAYA (25/11/2018)

Yaklaşık bir ay önce şiddetli bir ağrıyla karşı karşıya kaldım. Sol bacağımın üzerine hiç basamıyor,yürüyemiyor hatta dik bile duramıyordum. İnternetten araştırdığımda suat canbay ile karşılaştım. Kendisi ameliyat olmam gerektiğini ve platin takmayı önerdiğini söyledi. Yürüyemiyordum ve ağrıdan da ağlıyordum. Yapacak bir şey yoktu be ameliyat oldum. Üç saat süren zorlu bir ameliyat sonrası 6 vida takılmıştı. Be ben ameliyat olduğum gün bütün ağrılarımdan kurtuldum. Kendisi be hastane görevlileri çok ilgiliydiler. Şuan çok şükür çpk iyiyim,hiç ağrım kalmadı ve normal hayatıma dönebildim. Allah sizden razı olsun size be tüm hastane görevlilerine güler yüzünüz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. İyiki varsın.

HÜLYA DAMAR (04/11/2018)

Suat hocamıza şiddetli ağrı ve uyuşma şikayeti ile gittim. Günlük yaşantımda fazlasıyla zorlanıyordum . MR ve muayene sonucunda disklerimin parçalandığını ondan dolayı ağrı ve uyuşmalarım olduğunu ve acil ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Kendisinden aldığım güven sonucu hiç düşünmeden ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat hakkında beni bilgilendirdi o kadar aydınlattı ki soracak soru bırakmadı. Tek sorum 3 ay sonra kızımın nişanı var o zamana kadar iyileşir miyim hocam oldu kızımın nişanına iyileşmeyi bırakırın halay bile çektim. Parçalanan disklerimin yerine 2 adet platin takıldı. Şimdi çok rahat evimin bütün işlerini yapabiliyorum günlük hayatıma eskisinden daha sağlıklı bir şekilde döndüm . Teşekkürler Suat hocam iyi ki sizi tanımışım İyi ki varsınız İlgi ve alakanız için de ayrıca teşekkürler.

KENAN BÜYÜKEKMEKCİ (08/10/2018)

Babamın omurilik tümörü ameliyatını başarıyla gerçekleştiren hocamız babamın tekrar yürümesini sağlamıştır. Böylesi ağır bir ameliyattan 3 gün sonra babam yürümeye başlaması bu işte en iyisi olduğunu gösterdi. Ameliyat öncesi verdiği güven, ameliyat sonrasında ilgisi mükemmeldi. Her şey için çok teşekkür ederiz iyi ki varsınız Suat Hocam.

Yİ...S (06/10/2018)

iki yıldır skolyoz hastasıydım. Adini hiç duymadigim bu hastalıktan çok tedirgindim. Doç. Dr. Suat Canbay beyi bir yakınım tarafından tavsiye edilerek bağlantı kurdum . Doktor beyin rahatlatıcı tavsiyeleri ve ilgisi sayesinde korkularımı ortadan kaldırdı . Ameliyat oldum ve sağlığıma kavuştum. Suat beye sonsuz teşekkürler sağlığıma kavusmamın tek sebebi odur

SEDAT TÜRE (18/09/2018)

Suat Beyi kendi doktorum, kendisine ameliyat yaptıran eşimin arkadaşı ve internet araştırmaları sonucu yöneldik. Eşimin ileri derece fıtıkları ve kanal darlığı teşhisi sonucu Suat Bey başarılı operasyonla müdahale etti. Daha iyiyiz ve geleceğe umutla bakıyoruz. Bizlere yaķın ilgi ve güleryüzünü eksik etmeyen hicamıza gönülden teşekkür eder, başarılarının ve hizmetinin devamını dilerim.

SEVİM ÇAKAR (30/08/2018)

Suat beyi internetteki yorumlar sonucu bulduk.Kendisine skolyoz teşhisiyle gittim.Diğer gittiğim tüm doktorlar da ameliyat olmam gerektiğini söylemişti ama ben Suat beye ameliyat olmaya karar verdim.Çok şükür pişman da değilim.Sayesinde başarılı bir ameliyat geçirdim. Ağrılarım artık yok:)Kendisine ilgisi alakasi ve hoşgörüsünden ötürü çok teşekkürler..

ESRA – FATMA KÖKSAL (10/08/2018)

Dr. Suat Beyi internetteki yorumlar üzerine bulduk. Annemin dar kanal ve bel fıtığı sorunu vardı. Kendisine muayene olduk, insanı ilişkileri ve tecrübeli bilgileriyle bize güven verdi. Ankara’nın çok ünlü diğer beyin cerrahlarına da muayene olduk fakat bize her konuda tam güveni veren Suat Beyi seçtik. Ameliyatımız oldukça başarılı geçti. Günden güne daha iyi oluyoruz. Dar kanal ve bel fıtığı sorunu olanlar için yazıyorum şehir şehir, doktor doktor gezmenize hiç gerek yok. Tereddütsüz Suat Bey’e gidebirsiniz. Allah Suat beyden razı olsun, ona ve ailesine sağlık sıhhat versin.

ALİ RIZA ZORLU (08/08/2018)

17 yıldır zaman zaman uğrayan belfitigi ağrım 2 ay önce birdenbire dayanilmaz bir boyuta geldi MR sonucumun cikmasini beklerken sağlık sektorunde çalışan yakın bi arkasımin Ankaradaki en iyi beyin sinir cerrahlarindan biridir önerisiyle Suat hocamla tanistik.Ameliyata girdiğimde sol Bacağım düşmüştü ağrının şiddetini tarif bile edemem sedyeden sedyeye alınarak ameliyata girdim ayağa bile kalkamiyordum.Suat hocama çok teşekkür ediyorum ameliyat olduğum gün ayağa kalkabildim ve ertesi gün taburcu oldum suan 1.5 ay oldu ve zerre sorun yasamadim samimiyeti ve guleryuzunu söylememe bile gerek yok hocam çok sağolun hersey icin.

FİLİZ GÖKGÖZ (07/08/2018)

Ben fizyoterapist olarak çalışmaktayım. Annemin yıllardır süren bel ve bacak ağrılarına bir türlü çare bulamamıştık.Agrilarinin şiddeti artinca beyin cerrahı aradik.Araştırmalarımızın sonucunda doktor Suat Canbay la tanıştık. Suat Beyin başarılı ameliyatından bir gün sonra ağrılardan kurtulduk.Hem annemiz hemde biz rahatladık. Suat Bey iyiki varsınız. Çok teşekkür ederiz.

AYŞEGÜL&HALİL ÇADIRCI (17/07/2018)

Uzun zamandır ağrısını çektiğim bel fıtığı şikayetiyle muayene ve ardından operasyonla sonuçlanan süreçte Sayın Doç.Dr. Suat CANBAY’ın hastası olma ayrıcalığını yaşamış olmaktan çok mutluyum. Kendisi mesleğini son derce kaliteli ve yürektan yapan bir doktor olup insani özellikleri de en yüksek düzeydedir. İyi ki sizi tanıdık sevgili doktorum, iyiki varsınız..

YASEMİN BULGURCUOĞLU (10/07/2018)

Ben 10 yıla yakın bir süre bel ağrısı çektim ve günün çoğunluğu ağrıyla yaşıyordum sonra Suat Bey’e gıttim ve bana L4 ve L5 aralığında dejenerasyon olduğunu söyledi ve stabilizasyon ameliyatıyla ağrılarımdan kurtulacağımı söyledi 2006 yılında ameliyat oldum ve ağrılarımdan kurtuldum iyiki böyle değerli bir doktorla karşılaştım ve bana eziyet veren ağrılarımdan kurtuldum iyiki varsınız …

GF...Ö (24/05/2018)

Ben Suat beye tavsiye üzerine gittim ve yıllardır hiç bir doktorun şu olmalı sizde tam bu var teşhisini kaoymamamları yüzünden yıllaraca fıtıktan çektim fakat Suat bey hem teşhisi koydu hem ameliyat olursam ne olur olmazsam ne oluru bana okadar detaylı ve güzel anlattıki ve sayesinde ameliyat olmaya kara verdim hemen ameliyat hazırlığın yaptırttı büyük bir alaka ile beni 18.05.2018 de saat 12:00 da ameliyat etti ve bana ameliyat sırasında neler yapıldığını tek tek anlattı sonra bütün gidişatı içeren bir yazı verdi ve ben şuan kendimi Harika hissediyorum kendisine ne kadar teşekkür etsem az gerek hastane gerek çalışanlar gerçekten mükemmel ama en çok ta Suat hocam işinin tam profesörü ve mühteşem bir kişilik kendisi çok ama çok teşekkür ederim kendisine işi sağlık ve insan olan nadir bir doktor Suat bey

ÇİĞDEM BANU YEŞİLIRMAK (24/05/2018)

Suat Beyle Onkoloji hastanesinde 2007 yılında tanıştım. Profesyonel cimnastik sporu sonrası yaşadığım bel ağrıları ilerleyen yaşlarımda dayanılmaz boyutlara taşınmıştı. Omurgamda meydana gelen deformasyonla yaşam kalitem düşmüş yürüyemez olmuştum. Ameliyat olamazsın diyen bir dolu doktorun ardından Suat Bey çok kısa sürede beni ikna ederek ameliyat etti. 9 saat süren ameliyatımın ardından omurgamı L1 den başlayarak bel kısmını neredeyse yeniden inşa etti. Bu gün üstünden 11 yıl geçmesine rağmen hiç bir sıkıntı yaşamadan yaşantıma kısıtlamasız devam edebiliyorum. Uzmanlığı konusunda işini son derece başarıyla yapan bir hekim olarak kendisine müteşekkirim.

GÖKÇE PINAR AKPINAR (22/05/2018)

Uzun zaman bel ağrıları çeken annem, son 1 ay içerisinde boyun ve omuriliğindeki tümörlerin sinirlere baskı yapması ve kırıkların olması sebebiyle şiddeli ağrılarıyla yürüyemez hale gelmişti, diğer hastanedeki doktor yaklaşımları bizi çok tedirgin ettiği için Onkoloji hastanesindeki Dr. Sait hocamız sayesinde çok sevgili Doç. Dr. Suat CANBAY hocamızla tanıştık. Getirdiğimiz sonuçlarla yetinmeyip felç olma riskimizden dolayı bir günde tüm tetkiklerimi yapıp ertesi sabah ameliyatına girmiştir.8 saat süren uzun bir ameliyatla Hocamız annemin yaşam kalitesini arttırmak ve felç olmasını engellemek adına tüm omuriliğini büyük bir çabayla yeniden inşaa etmiştir. Ameliyat öncesi hiçbir şekilde ayakta duramayan, ağrılardan kıvranan annem şuan da ameliyat olmasıdan 4 gün geçmesine rağmen hiçbir ağrısı ve kimsenin yardımı olmadan ayakta durabilmeyi başarmıştır. Dr. Suat hocamızın herşeyden önce şevkatle, büyük bir özenle ve ilgiyle yaklaşması en büyük özelliğidir. Kendisine ne kadar minnettar olduğumuzu inanın kelimelerle ifade edemem. Herşey için sonsuz teşekkür ederiz hocam sizi çok ama çok seviyoruz…

YA...R (09/05/2018)

Merhabalar
Hocamıza bel ağrısı şikayeti ile başvurdum. Yapılan tetkiklerin ardından omurilikte tümör olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Tarihini kararlaştırdık. Kendisi ameliyat öncesi ve sonrası hiçbir aşamada ilgisini eksik etmedi. Ayrıca durumuma dair her konuyu her sorumu yanıtlayarak içim rahat bir şekilde tedavimi sürdürmemi sağladı. Gerek hastalarına olan yaklaşımı gerekse bilgi birikimiyle kendimi emin ellere teslim ettiğimi hissettirdi. Kendisine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyor herkese sağlıklı bir yaşam diliyorum.

AD... (10/04/2018)

30.09.2017 tarihin de suat hocama amaliyat oldum..ondan önce çok ağrım vardı doğru dürüst yürüyemiyordum hayattan ümidimi kesmiş bir durum daydım.. Ama şimdi suat beyin sayesinde yeniden doğdum yeniden gülmeye başladım. Hocam bana o sihirli elleriyle ağrısız ve acısız bir hayat hediye etti..hocama ne kadar teşekkür etsem az gelir Rabbim karşıma harika bir doktor olarak suat beyi çıkarttı çok teşekkür ediyorum iyi ki sizin gibi harika bir insanı tanıdım ve iyiki var sınız hocam Rabbim sizi bizim başımızdan eksik etmesin yüreği ve gönlü güzel doktorum teşekkür ediyorum size

R... (09/04/2018)

Araştırmalarım sonucunda iyi bir doktor olduğundan tercih ettim. Her şeyden memnun kaldım. Kendisine ameliyat oldum çok sikayetim vardı ama sonrasında bir şikayetim kalmadı.

E... (09/04/2018)

Tavsiye üzerine omurilik uzmanı olduğundan tercih ettik. Hastalarına karşı ilgili ve tecrübeli bir doktor. 24 saat bizzat kendisi kontrol etti bizi pazar gününde bile kontrollere geldi. Olumsuz bir durum yaşamadık. Kullandığı malzemeleri detaylı olarak kontol edip inceliyor. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

B... (07/04/2018)

Suat Bey ile karşılaşmam şanstı benim için. Sağlığımı ona borçluyum. Yürüyemiyordum yolda. Sabah kalktığımda önce Allaha sonra Suat Bey’ e minnettarım diye kalkıyorum. Çok memnunum doktorumdan. Bambaşka bir insan. İdealist bir doktor. Sadece hastaların sağlığını düşünüyor. Ameliyat öncesi ve sonrası beni psikolog gibi aydınlattı. Ameliyattan sonra ne yaşacağımı anlatarak hazırladı beni. Beni aydınlattığı için çok mutlu oldum. Ağır bir ameliyat oldum omuriliğimi boydan boya düzeltti. Ben kendisine minnettarım ne desem kelimeler yetmez.

R... (06/04/2018)

Tavisye üzerine gittim. Gittiğimde olumlu buldum ve ameliyatımızı yaptı, başarılı bir ameliyat gerçekleşti. Ur vardı boynumda, ameliyattan sonra kontrolleri yaptı. Çok memnunum çok teşekkür ederim.Tavsiye ediyorum herkese.

Ş... (06/04/2018)

Tanıyordum kendisini, iyi olduğunu bildiğimden dolayı tercih ettim. Hastaneden ve doktordan çok memnunum. Ameliyat oldum kendisine. Gayet iyi ilerledi bu süreç. Ben çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Y... (04/04/2018)

Araştırmalarım o yöne sevk etti beni. İyi bir beyin ve sinir cerrahı var dediler gittim ben de. Bel fıtığı ameliyatı oldum 3.ameliyatım benim. Hastalarına karşı ilgili ve alakalı bir doktor. Bana sağlığına kavuşursun diye güven verdi. Muayeneden 3 gün sonra ameliyat oldum. 1 hafta 10 gün sonra normal yaşantıma devam ettim. Ufak tefek ağrılarım olsa bile çok şükür iyiyim.2,5 ay sonra işime bile başladım.

A... (04/04/2018)

Tanıyordum kendisini bundan dolayı tercih ettim. Hastalarına karşı davranışı, hareketleri çok samimi bir doktor. Tedavim devam ediyor. Ameliyat oldum kendisine. Yeni yeni yürümeye başladım. Memnun kaldım.Belki yürüyemeyecektim ama önce Allah sonra onun sayesinde yürüyorum.

F... (03/04/2018)

Suat Bey’i önerenler çok memnun kalmışlar ben de tercih ettim. Hastalarına karşı davranışları çok güzel. Her türlü şeyden memnun kaldım. İlk gittim ameliyat teşhisi koydu, ameliyata alındım. Şu anda kontrollerime devam ediyorum çok iyiyim. Kendisine teşekkür ederim.

H... (01/04/2018)

Tavsiye ettiler bundan dolayı tercih ettik. İlgili bir doktor. Suat Bey’den çok memnun kaldık. İyi bir hoca. Hastamızı 10 doktora götürdük ama Suat Hoca tedavi etti. Tedavimiz halen devam ediyor. İşi gücü rast gitsin.

E... (28/03/2018)

Başka hastaneyken daha önceden tanıyordum kendisini. Akıllı bir doktor. Hastalarına karşı ilgili. Suat Bey işinde uzman birisi. Teşhisi direkt koyuyor. MR istedi, baktı ve ameliyat dedi. Biz de olduk. 5 ay oldu ameliyat olalı. Kontrollerime de gidiyorum çok iyiyim şu anda.

MERVE KARACAOĞLU

70 yasında skolyozu kifozu olan ve daha önce platin ameliyatı olup 1.5 yıl boyunca agrıdan yürüyemeyen,oturamayan ve uyuyamayan annemi iyileştiren Ankara’daki tek mükemmel doktor…. daha önce 30 un üstünde doktora gittik fakat hiçbiri Suat hocamız kadar ilgilenmedi ve iki büyük ameliyat gerektigini söyledi…birer hafta ara ile annem iki büyük omurga ameliyatı geçirdi ve çok sükür çok iyi… Hastalarına aileden biri gibi dürüstlükle ve sevgiyle yaklaşan bir doktorla inanın daha önce hiç karşılaşmadık….dedigim gibi sayısız doktora gittik ama derdimize Suat Hocam derman oldu…Çok başarılı, bilgi ve deneyimi mükemmel hastasıyla ve hasta yakınlarıyla maddi manevi destegi tam harika insan, HARİKA DOKTOR….. herşey için çok teşekkürler….Allah bin razı olsun sizden… sizi çok seviyoruz hocam iyi ki tanıdık sizi,başarılarınız daim olsun…. şifa arayan herkes gönül rahatlıgıyla Suat hocama gidebilir….bir ay gibi kısa bir sürede annem artık yürüyor,oturuyor,uyuyor….İmkansız demeden önce mutlaka Suat hocama görünün Allah şifa arayan herkese yardımcı olsun…

GÜLÜZAR FATMA ESER

kayınvalidemin 3 yılı aşkın bir süredir geçmeyen bacak ve bel ağrısı vardı.teşhis tam olarak bir türlü konulamamıştı.en son dayanılmaz ağrıları olunca dr aramaya başladık ve prf.dr suat beyle yolumuz kesişti iyi kide ona rastlamışız.Allah ondan razı olsun muayene ve tetkiklerden sonra o kadar rahatlatıcı ve güven veren bir konuşma yaptı ki 1 gün içinde ameliyata karar verdik.çok şükür ağrılarımız geçti ameliyat öncesi ve sonrasındaki ilgi ve alakası biz son derece memnun etti.annem şimdi gayet iyi çok kısa bir süre içinde toparlandı hocamıza çok tşk ederim gerçekten konusunda uzman, teşhis, tedavi ve cerrahi operasyonun planlamasında profesyonel ve işinin ehli.

TÜLAY YILMAZ

Annemin boyun omuriliğinde C1 C2 denen yerde büyük bir kitle olduğunu öğrendik . Gitmiş olduğumuz doktorlar ameliyatın şart olduğunu ve başka çözüm olmadığını söyledi. Ameliyat olmazsa her an felç olabilir dediler. Ameliyat olursa birkaç gün yoğun bakımda kalacağını, geçici his kaybı olabileceğini, elini ayağını kullanmada zorlanabileceğini söylediler. Annem bunları duyunca ameliyat olmaktan korktu ve ben böyle yaşarım ne olursa olsun dedi. Biz ne yapacağımızı bilemedik. Bir an önce ameliyat olması lazımdı. Bir tavsiye üzerine Medical Park hastanesinde çalışmakta olan Prof.Dr.Suat CANBAY hocaya gittik. Sağ olsun bizi çok iyi karşıladı. Anneme korkmaması gerektiğini bunun gibi pek çok ameliyat yaptığını ve söylenen şeyleri yaşamadığını söyledi. Annem Prof.Dr.Suat CANBAY hocaya güvendi. Onun sayesinde ameliyat olmaya karar verdi. 21 Kasım 2019 tarihinde annem ameliyat oldu. Ameliyatı iyi geçti. Hemen odaya çıkabildi. Rahatça elini , ayağını hareket ettirebiliyor.Konuşmasında bir sorun yok.Hocamızdan Allah razı olsun. Annem herkese o benim kardeşim canım diyor. Onun sayesinde ben yeniden doğmuş gibi oldum dedi. Prof.Dr.Suat CANBAY hocaya, yardımcısı Uzm.Dr.Orkhan MAMMADKHANLI beye çok teşekkür ediyoruz.

ALİ YURDAKUL

8 yıldır kanser hastası olan ve çeşitli operasyonlar geçirmiş olan babamın bel ağrısı şikayeti dolayısıyla Ankara ve Bursa illerinde çeşitli tetkikler yaptırmamıza rağmen net bir bulguya ulaşamamıştık. Buna bağlı olarak ilk başta sebebin bel fıtığı ya da kas gevşetici iğnelerin yan etkileri olduğuna kanaat getirmiştik. Bir süre geçtikten sonra bu ağrıların ayaklarda uyuşma ve nihayetinde de felce doğru giden bir sürece girdiğini öğrenmiş bulunduk. En sonunda başka bir ildeki bir beyin cerrahının bunun daha önceki kanser hastalığının metastaz yaparak omuriliğin bir kısmını tamamıyla kapladığını ve çok kısa sürede operasyon gerçekleşmez ise tamamıyla felç olabileceğini büyük bir hüsranla öğrendik. Ayrıca teşhisin çok geç konulabilmiş olması bu olumsuz durumun telafi edilmesini oldukça imkansız hale getirmişti. Bu durum neticesinde zamanla yarışarak bu alandaki çeşitli uzmanlara danıştık (genelde ameliyat süreci ile ilgili olarak pek olumlu öngörüler elde edemedik)ve görüştüğümüz doktorlar SUAT CANBAY hocamızı bizlere tavsiye ettiler. Önceki görüşmelerimizin etkisiyle kendimizi kötü neticelere de alıştırarak ve oldukça çaresiz şekilde hocamız ile görüştük. Durumun riskleri ve gerekli olan operasyonun ne şekilde gerçekleşeceği hakkında bilgi aldık. Ancak önceki tecrübe ve beklentilerimizin aksine hocamız bizlere oldukça olumlu bir tablo çizdi. Bunun yanında motive edici pozitif tavırları da içimize su serpmiş oldu.(Şahsi bir gözlemim olarak; diğer hastalıklara nazaran kanser hastalığında doktorların sadece alanında yetkin olması değil aynı zamanda olumlu ve motive edici tavırları da büyük önem arz etmektedir.) Mevcut olan rahatsızlığımızın teşhis, tetkik ve değerlendirilmesi aşamalarında tavır ve yetkinliğinden layıkıyla memnun kaldığımız hocamız, aynı performansı uzun süren ve oldukça zor geçen ameliyat ve nekahet evrelerinde de sergilediler. Bu olumlu motivasyon ile iki ayağını ve hatta tüm vücudunu kullanma yetisini kaybedebilecek olan babam ameliyatın akabinde tekrar yürümeye başladı. Yukarıda ifade ettiğim olumsuz tablo ve şartlar içerisinde bizlere umut ışığı olan Prof. Dr. SUAT CANBAY hocamıza ve ameliyatı beraber gerçekleştirdiği Op.Dr. Orkhan MAMMADKHANLI hocamıza müteşekkiriz. Kendilerine diğer hastalarına da çare olabilecek uzun ve verimli bir yaşam dilerim.

ZEKİYE GİZEM YILDIRIM

82 yaşındaki anneannemin omuriligindeki kırığı tabiri caiz ise tamir edip ayağa kaldıran tüm acılarını dindiren ve bizimle sonsuz sabır ile ilgilenen doktordur. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.Kimsenin artik yataktan kalkamaz felç olacak dediği anneannemi ayağa kaldırdı. Allah ondan razı olsun

FİGEN TOPALAK

‘’ Babam bel fıtığı teşhisiyle 11 Aralık 2018’de ameliyat oldu. Daha sonra çok şiddetli ağrılarla babamın ameliyatta enfeksiyon kaptığı anlaşıldı. Ameliyat esnasında takılan vidalardan kaynaklı olduğu söylenildi. 31 Aralık 2018’de ameliyatla vidalar çıkartıldıktan sonra bizim 4 ay sürecek olan hastane serüvenimiz başladı. Çok kuvvetli enfeksiyon tedavisi görmeye başladık. Bu arada babam yürüyemez ve oturamaz bir duruma geldi felçli gibi bir haldeydi. Bu süreçte gittiğimiz hastanelerde ‘’Bırakın felçli gibi yaşasın.’’ diyen doktorlarda oldu. Babamın kalça kemikleri eridiği için oturamadığı anlaşıldı. Suat hocamızın tecrübesiyle babam 17 Nisan 2019’da yeni bir ameliyatla yürür ve oturabilir hale geldi. Babam artık her ihtiyacını kendisi görebiliyor ama enfeksiyonla mücadelemiz, başka bir hastanede hala devam devam ediyor. Suat hocamıza ayrıca bizi başka bir hastanede de yalnız bırakmadığı için sonsuz teşekkür ediyoruz. Hastasından ameliyattan sonrada desteğini ve ilgisini hiç esirgemeyen gerçekten işini büyük bir titizlikle yapan mesleğinde uzman bir doktor. Sonsuz teşekkürlerimizle Suat hocam iyi ki varsınız. ‘’ Saygılarımla…

GAMZE PEKACAR

Son dönemlerde şiddetli kol boyun sırt ağrılarım oluşmuştu hatta sol kolumdan araba bile kullanmakta güçlük çekiyordum boyun fıtığım fazlasıyla büyümüş ve omuriliğe zarar vermiş çok korkup çok endişelenmiştim açıkcası ta ki Suat hocayla karşılaşıncaya dek işinin ustası çok iyi bir hekim mükemmel bir insan. boyun fıtığı ameliyatımı gerçekleştirdi kendisine minnettarım çok şükür ağrılarım geçti ve şuan herşey yolunda elinize emeğinize sağlık hocam herşey için teşekkür ederim.

MEHMET ALTAN

Suat hocamı Yozgat’da görev yaptığı yıllardan tanırım. 2000 yılında yakalandığım bel fıtığı hastalığım dayanılmaz duruma gelince 2004 yılında Ankara’da bel fıtıgı ameliyatı oldum kendisine. Kemik yapısında bozulma olması nedeni ile 2007’de tekrar nüksetti ve ayaklarımın altında his kayıpları oldu. Bu sefer Suat hocam yine Ankara’da ikinci ameliyatımda fıtık olan diskleri metalle bağladı. Kendine çok teşekkür ediyorum o günden beri normal hayatımı yaşıyorum. Belimde metalle geziyorum ama bunu hiç hissetmiyorum, hiç bir sıkıntısını bu zamana kadar görmedim. Suat bey yetenekleri üstün bir cerrah. İşine hassasiyeti ve temiz çalışmasını çalışma arkadaşlarından bizzat dinledim. Tekrar tekrar teşekkürler Suat hocam sizi burdan görmek beni çok mutlu etti.

MEHMET KAYA

Bir ay önce başka bir cerraha bel fıtığı ameliyatı oldum ameliyattan 20 gün sonra şiddetli ağrılarım tekrar nüks etti geceleri uyuyamaz duruma tekrar geldim. İster istemez içimde kuşkular oluştu tekrar ameliyat için, tabiki bir çok dr a başvurdum hatta eski cerraha tekrar ameliyat olma konusunda düşüncem oluşur gibi oldu ancak Suat bey i görüp konuşup diğerlerinin bakmadı açıdan bakarak farklı görüşlerle Beni bilgilendirdi, bilgisi kadar tevazu sahibi ve babacan tavrı beni etkiledi ameliyatımı oldum, fıtığın çıkarılması dılışında tespit ettiği düzeltmeleri de yaptığını açıkladı. Emeğiniz ilginiz sıcak kanlılığınız için çok teşekkür ederim. ”İyi bir hekimde dört nitelik vardır. Nezaketle dinlemek, akıllıca konuşmak, dikkatlice düşünmek ve tarafsızca karar vermek.” (Sokrates)

EBRU YEĞENOĞLU TEKİN

Herkese sağlıklı günler … Babamda ortaya çıkan omurga tümörü için gittiğimiz her hastaneden olumsuz yanıtlarla dönmüştük .Hem babamın 75 yaşında olması hem de operasyonun riskleri açısından görüştüğümüz her beyin cerrahı ameliuatı yapmaktan kaçınıyordu .Bu aşamada Suat Beyle karşılaşmamız bizler için en büyük şanstır.Bizi ameliyat konusunda aydınlatmasıyla ,rahatlatmasıyla bikaç gün önce babam ameliyat oldu ve şu an durumu çok iyi ve yaşamamız olası hiç bir riski yaşamadan hastaneden taburcu olduk .Suat Hocam size ne kadar teşekkür etsek az … iyi ki varsınız,iyi ki babamın rahatsızlığında yolumuz sizinle kesişmiş. Saygılar …

FATİH BÖLÜKBAŞI

Doç dr Suat canbay hocam annemi ve eşimi bel fıtığından ameliyat etti göstermiş oldugu ilgi alaka hoş görüşünden dolayı şükaranlarımı sunuyorum ayağının altını öperim benim için çok değerlisin.

HALİL İBRAHİM SOLMAZ

4 yıl önce Onkoloji hastanesinde Suat Hocama skolyozdan ameliyat olmuştum Ve Şuan çok iyiyim Ne bir ağrım var nede Başka bir rahatsızliğım Allah Razi olsun.

GÜL FİDAN ÖZTÜRK

Suat Beye tavsiye üzerine gittim yıllardır fıtık rahatsızlığı yaşayan biriydim fakat hiç doktor hiç bir hastane bana bu konu da hiç yol göstermedi ağrılarım dayanılmaz olmaya başladı bende Suat beye randevu alıp gittim beni muayene etti ve hemen çözümler sunmaya ve neler ola biliceni anlattı ameliyat olursan ne olur olmazsan neler olur okadar alakalı ve biligi bir doktorki gözünüzde herşey canlanıyor ve Suat Beyle beraber ameliyata karar verdik gerekli incelemeler yapıldı ameliyat için ve Suat bey beni 18.05.2018 saat 12:00 da Liv de ameliyata alındım hemameliyat öncesi hem ameliyat sonrası Harika geçti her anı bana anlattılar ve bu konuda bana tam bilgi verdiler Suat bey ameliyat öncesi ameliyat sırasında ve sonrasında yapılan tüm teknikleri anlatan bir bilgi bröşürü verdi bana verilen ilaçlar gramına kadar yazıyordu işte bu diyorsunuz işini ve insanı seven kişi ben Suat hocama sonsuz teşekkürler ediyorum eline ve emeğine sağlık hastenemiz liv e ekibine ve emeği geçen bütün güzel insanlara iyi ki varsınız

MOHAMMET SAEED AHMED

السلام عليكم إنّ الطب مهنة نشأت مع نشأة الإنسان، فهي ضرورةٌ من ضروريّات الحياة، ولا حياةٌ سليمةٌ دونها، حيث يبذل الطبيب قصارى جهده لإنقاذحياة المرضى، والتخيف من ألمهم، ومعالجة مشاكلهم الصحيّة، وإدخال السرور على قلوب الناس حين يُشفى أحباؤهم من أمراضٍ هددتحياتهم، وينشأ بين الطبيب والأمراض صراعٌ قويٌ ومرهقٌ، والهدف الأسمى للطبيب في هذا الصراع؛ القضاء على المرض، ومعاونةالمريض على العيش بصورةٍ طبيعيةٍ، وبصحةٍ ممتازةٍ لا يحتاج من خلالها أي مساعدةٍ، وكما يهدف الطبيب إلى المساهمة بشفاء المريض،وتوفير البيئة الخالية من الأوبئة والأمراض لجيل الغد، لذلك او ان اشكر الطبيب الاختصاي لجراحة المخ والاعصاب الدكتور القدير (سوات جمباي ) الذي اجري عملية فتق الرقبة لوادي المشلول نصفيا ، وبفضل الله وفضل الطبيب حيث ان والدي بدا بالمشي بمساعدةعلاج الطبيعي . وشكرا

YAŞAR RIZA GÜREL

Eşim Tülin Gurel’i muayene için getirdiğimiz ilk günden başlayarak, uyguladığınız ameliyat ve sonrasındaki kontrol/takip işlemlerinin tamamında gösterdiğiniz yaklaşım, güven veren ifadeler, güleryüzlü tavır ve son derece samimi ilgi nedeniyle en içten teşekkürlerimi sunuyor, başarılarınızın devamını diliyorum.. Saygılarımla..

GÜREL AİLESİ

Gürel ailesi olarak hastamıza uyguladığınız başarılı ameliyat, bu işlem öncesi ve sonrasında gösterdiğiniz yakın,samimi ilgi için çok teşekkür ediyoruz.

محمد سعيد

السلام عليكم ليس هناك أجمل من الاعتراف بفضل شخص علينا، والأفضل من هذا توجيه رسالة معبّرة مليئة بكلمات شكر وتقدير، تعبر عن صدق المشاعر بداخلنا وامتنانِنا لما يقوم به من أجلنا، وقد تكون موجهة للأم والأب والأصدقاء وحتى للمعلمات، وهنا نوجه أجمل عبارات الشكر والعرفان الى الطبيب سوات جمباي الذي اجرى عملية جراحية لوالدي وتم بنجاح كامل بفضل الله وبفضل الطبيب وشكرا

YASİN ACAR

Merhabalar Suat Hocamla şirketimin işyeri hekimi vasıtayla tanıştım. Şikayetim olan omurga problemlerinde tanıyabileceğim en iyi cerrahlardan biri olduğunu söylemişti bana. Kendisi MR sonucumu incelediğinde omuriliğimde büyük ihtimalle iyi huylu olan bir tümör olduğunu ve bunu ameliyat ile almanın en kesin çözüm yolu olacağından bahsetti. Ameliyat tarihini kararlaştırdık. Öncelikle Allah’ın izni ve tabiki Suat hocamın da profesyonel elleri sayesinde bir sıkıntı olmadan sağlığıma kavuşuyorum. Gerek ameliyat öncesi hazırlık sürecinde gerekse ameliyat sonrasındaki ilgisi benim gibi ilk kez ameliyat olan biri için büyük önem arz eden ve hasta psikolojisi açısından rahatlatıcı unsurlardan sadece birkaçı. Kendisine bir kez de buradan teşekkürlerimi iletiyor herkese sağlıklı günler diliyorum.

SEFA AKBURU

Bundan 1,5 yıl önce talihsiz bir şekilde omurgami kırdım anklilozan spondilit hastalığımdan dolayı kamburlugum vardi kırılmayla birlikte artık karşıyı göremez ,belki de bir süre sonra karşıya bakamaz duruma gelecektim son günlerde sabah kalktığımda ağrılarım iyice arttı Suat hocama geldim muayene oldum 1,5 hafta sonra yaklaşık 8 saat süren cok basarili bir operasyon gecirdim.Amaliyattan hemen sonra yürüdüm bendeki degişiklige çevrem çok şaşırdı Suat hocam hayatımı değiştirdi. Ellerinize sağlık Suat hocam herşey için çok teşekkür ederim.

ИРИНА ЭКМЕКДЖИ

Уважаемый Доктор Суат! 
От имени отца (Ляш Николая Ивановича) и от всей семьи хотела бы выразить огромною благодарность за ваши труды! В октябре 2017 года у отца обнаружили страшную болезнь «Глиобластома головного мозга, мультиформная» – это самый агрессивный рак головного мозга. Этот диагноз поверг всю нашу семью в шок, времени на раздумья не было, нужно было срочно оперировать папу и удалять опухоль, которая очень быстро росла. К нашему счастью, операцию проводили Вы, у Вас очень большой опыт в подобных операциях. Операция проведена успешно, отец чувствует себя лучше , но , как и всем онкобольным , ему нужно проходить курс радиотерапии и химии. Мы верим, что все плохое уже позади.
Вы очень хороший врач и человек. Несколько месяцев отец уже не находится в больнице, но Вы – единственный врач, который постоянно интересуется его состоянием и поддерживает.
Огромное Вам человеческое спасибо!

DEMET PAK

Omiriliğimde mikrob ankaranın en büyük hastanesinde yanlış teşhis tedavi sonucu iyice büyüdü. Ankaranın bütün doktorlarını gezdim hiçbir dr. yapamayız riskli oldugunu söylediler. Suat hocamı buldum hiç tereddütsüz yaparım dedi. 5 yıl oldu ameliyat olalı 10 platin var omurgamda şükür iyiyim. MİNNETTARIM kendisine sonsuz teşekkürker. Rabbim yolunuzu açık etsin…

ESMERAY HARBELİOĞLU

Suat Hocam branşında cok profesyonel. Eşimde beyin tümörü vardı. Farkettıgımızde 5 cm dı.Hemen alınması gerekıyordu. Yılların deneyımı ve tecrübesıyle onun sayesinde cok basarılı bır ameliyat gecirdi. Tümörü total alabıldı. Hersey cok ıyı geçti. Hastalarına iletişimi, herşeye bedeldi gerçekten. Onun sayesinde yaşama daha sıkı tutundu. Herşey için cok tesekkur ederız hocam. Şifa veren ellere Allah dert keder vermesin..

AYLİN MUMCU

Suat hocamla 2014 yılında tanıştım iyiki de tanıdım tüm korkularımı yenmemi sağlayarak, ağrılar içinde geçirdiğim yılların sona ermesini sağladı.Kemik dejenarasyonu olan belime 6 tane platin takarak sağlıma kavuşturdu. Öyle başarılı bir ameliyat ve sonrası yaşattı ki bana minnettarım.

İSMET FETİ BORAN

2012 yılı mayıs ayında belim bükük olarak koltuk değnekleriyle geldiğim hastanede maharetli ellerinizle belime 8 adet platin yerleştirerek beni tekrar sağlığıma kavuşturdunuz. Size tekrar çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.

BEHİCE ŞAHİN

Suat hocama ameliyat olmadan önce çok başarısız bir ameliyat geçirmiştim ve ağrılarım çok daha arttığı gibi artık yol bile yürüyemiyorum, artık umudum kalmamıştı devamlı şiddetli ağrılar çekiyordum. Çok değerli Hakan hocamın tavsiyesiyle Suat hocamla tanıştım. Radikal bif karar alarak ameliyata karar verdim omirilik tamamen eğrilmişti skolyoz vardı. Ameliyat öncesi ve sonrası bir psikolog gibiydi, pansumanımı bile kendi yaptı onun elleri sihirli sayasinde sağlığıma kavuştum Allah onu başımızdan eksik etmesin kdndisini hastalarına adamış idealist bir doktor iyiki sizi tanımışım hocam

YAVUZ AKTUĞ

Bel ve kalçamda ağrılar olması nedeniyle hastaneye gidip çektirdiğim MR sonucu fıtık ve yırtık olduğu söylenmişti. Bir ay fizik tedavi ve aylarca manuel terapi gördüğüm halde ağrılarımın azalması gerektiği yerde sürekli ve şiddetli bir şekilde ağrılarımda artma yaşadım. Bunun üzerine tekrar 2017 Temmuz ayında MR çektirdiğimde sacrum bölgesinde 7-8 cm bir kitle görüldü. Hemen onkoloji hastahanesine gitmem gerektiği söylenildi. Bir hafta içerisinde gittim. Bir genel cerrah ve bir de beyin cerrahına muayene oldum. Sinirlerin birleştiği bölgede tümör olmasından dolayı müdahale edemeyeceklerini söylediler. Her gittiğim doktor bana Suat Canbay’ı önerdi. Kendi araştırmalarım sonucu dalında çok başarılı bir doktor olduğunu öğrendim. Derhal numarasını bulup Suat Beye ulaştım. Bu arada tümörün bulunduğu bölgeye müdahale sonucu felç olma gibi büyük bir riskim olduğunu da öğrendim. Bütün tetkiklerimi yaptırdıktan sonra Suat Hoca ile görüşmeye gittim. Onun benimle kurduğu iletişim ve verdiği güvenle gözüm kapalı ameliyat masasına yatmaya karar verdim. 2017 nin Ağustos ayının 26 sında ameliyatımı oldum ve ertesi gün bana söylediği gibi beni ayağa kaldırıp yürüttü. Yürümemde ve hareketlerimde hiç bir sıkıntı yaşamadım. Tümörün %93 ü alındı. Tedavim halen onkolojide devam etmekte olup Suat Beyle irtibatı kopartmamaktayım. Yaşadığım bu süreç içerisinde Suat Beye bana verdiği destek ve yaptıklarından dolayı büyük minnet duyuyorum. Hayatım rutin bir şekilde eskisi gibi devam ediyorsa bunu Suat Hocama borçluyum. Teşekkür ederim Suat Hocam.

ARZU BEYKOZ

Doç.dr Suat Canbay la onkoloji ve eğitim araştırma hastanesinde beraber çalışma şansını bulmuştum. Hayatimda tanıdığım mükemmel ender rastlanacak cerrahlardan biridir. Sayısız hasta onun sayesinde tekrar ayaklarının üstüne basabilmis ve yaşama tekrar sağlıklı bir şekilde dönmüştür. Skolyoz, bel tümörleri, boyun ve bel fıtığı şikayetleri başarılı ameliyat ları sayesinde yok olmuştur. Kendisini insan sagligina adamış Suat Hocama saygılarımı ve selamlarimi iletirim. Sizinle çalışmak onurdu.

HADİYE AYDEMİR

2006 yılında tavsiye üzerine Bolu’dan Suat hocama muayene olmak için gittim. İşini yaparkenki ilgisi ve bana güven verdiği için Lomber darlık nedeniyle Suat hocama ameliyat oldum. Allah ondan razı olsun. Ameliyat olduğum gün ağrılarım geçti 12 yıldır hiç bir şikayetim yok. Güleryüzü samimiyeti ilgisi ve sağlığımı geri kazandırdığı için kendisine her gün dua ediyorum. Sizi tanıdığım için çok mutluyum.

ADİLE KAŞIKÇI

Yıllardır çektiğim acı ve ağrılarımdan sayenizde kurtuldum hocam. rabbime binlerce şükürler olsun ki sizi karşıma çıkardı. Sihirli ellerinizle yıllardır çektiğim acılarımdan kurtuldum. yeniden yaşamaya hayattan zevk almaya ve tekrar gülmeye başladım. bana verdiğiniz bu güzel hayat için çok çok teşekkür ediyorum suat hocam. İyiki varsınız ve iyiki sizin gibi harika bir insanı tanıdım. Rabbim tüm hastara sizin gibi harika mükemmel bir doktor nasip etsin. şuan ki sağlığımın mutluluğumun tek mimarı siz siniz. Her şey için çok teşekkür ediyorum hocam.

CEZİLE BAYKAL

Ameliyat oncesi bel filmlerimi gorup ertesi gunu ameliyatimi basariyla gerceklestirmeniz son iki yildir saglikli ve huzurlu yasamami sagladi. Size mutessekkirim. Benim durumumda olup agri ceken her hastanin sizin gibi mukemmel bir doktorla karsilasmasini dilerim. Allah size saglikli ve uzun omurler versin. Gozlerinizden operim. Emekli ogretmen Cezile Baykal.

MELTEM ŞENERİ

Dört sene once baslayan şiddetli bel agrilarim dayanilmaz hale gelmis ve sol bacagimi hissedemez olmustum.Bir arkadasimin tavsiyesi ile Suat hocamla tanistik ve beni acil ameliyata alarak felc kalmaktan kurtardi. Şu an yürüyebilmem Suat hocamın başarılı operasyonu sayesindedir. Sonsuz teşekkürler…

ÜNZİLE DOĞRUL

Bende bel fıtığından oldum. Çok teşekkür ederim 5 6 sene oldu ağrım yok cok şükür. Allah uzun ömür versin doktorumuza.

ALİ DOĞRUL

Bel fıtığından ve boyun fıtığından ameliyat oldum. Ellerine sağlık. Ameliyat sonrası hiç bi ağrı sızı yaşamadım. Aynı sene kızım ve eşim de oldu.

GÖ...

Uzun zaman bel ağrıları çeken annem, son 1 ay içerisinde boyun ve omuriliğindeki tümörlerin sinirlere baskı yapması ve kırıkların olması sebebiyle şiddeli ağrılarıyla yürüyemez hale gelmişti, diğer hastanedeki doktor yaklaşımları bizi çok tedirgin ettiği için Onkoloji hastanesindeki Dr. Sait hocamız sayesinde çok sevgili Doç. Dr. Suat CANBAY hocamızla tanıştık. Getirdiğimiz sonuçlarla yetinmeyip felç olma riskimizden dolayı bir günde tüm tetkiklerimi yapıp ertesi sabah ameliyatına girmiştir.8 saat süren uzun bir ameliyatla Hocamız annemin yaşam kalitesini arttırmak ve felç olmasını engellemek adına tüm omuriliğini büyük bir çabayla yeniden inşa etmiştir. Ameliyat öncesi hiçbir şekilde ayakta duramayan, ağrılardan kıvranan annem şuan da ameliyat olmasından 4 gün geçmesine rağmen hiçbir ağrısı ve kimsenin yardımı olmadan ayakta durabilmeyi başarmıştır. Dr. Suat hocamızın her şeyden önce şefkatle, büyük bir özenle ve ilgiyle yaklaşması en büyük özelliğidir. Kendisine ne kadar minnettar olduğumuzu inanın kelimelerle ifade edemem. Her şey için sonsuz teşekkür ederiz hocam sizi çok ama çok seviyoruz…

BA...

Suat Beyle Onkoloji hastanesinde 2007 yılında tanıştım. Profesyonel cimnastik sporu sonrası yaşadığım bel ağrıları ilerleyen yaşlarımda dayanılmaz boyutlara taşınmıştı. Omurgamda meydana gelen deformasyonla yaşam kalitem düşmüş yürüyemez olmuştum. Ameliyat olamazsın diyen bir dolu doktorun ardından Suat Bey çok kısa sürede beni ikna ederek ameliyat etti. 9 saat süren ameliyatımın ardından omurgamı L1 den başlayarak bel kısmını neredeyse yeniden inşa etti. Bu gün üstünden 11 yıl geçmesine rağmen hiç bir sıkıntı yaşamadan yaşantıma kısıtlamasız devam edebiliyorum. Uzmanlığı konusunda işini son derece başarıyla yapan bir hekim olarak kendisine müteşekkirim. Geçen yıllar itibariyle belle ilgili bir sıkıntım kalmadığı gibi yıllar sonra sadece muayene olmak için kendisini ziyaret ettim

GÜLÜZAR FATMA ESER

kayınvalidemin 3 yılı aşkın bir süredir geçmeyen bacak ve bel ağrısı vardı.teşhis tam olarak bir türlü konulamamıştı.en son dayanılmaz ağrıları olunca dr aramaya başladık ve prf.dr suat beyle yolumuz kesişti iyi kide ona rastlamışız.Allah ondan razı olsun muayene ve tetkiklerden sonra o kadar rahatlatıcı ve güven veren bir konuşma yaptı ki 1 gün içinde ameliyata karar verdik.çok şükür ağrılarımız geçti ameliyat öncesi ve sonrasındaki ilgi ve alakası biz son derece memnun etti.annem şimdi gayet iyi çok kısa bir süre içinde toparlandı hocamıza çok tşk ederim gerçekten konusunda uzman, teşhis, tedavi ve cerrahi operasyonun planlamasında profesyonel ve işinin ehli.